Стій в проломі за свою країну!

Українські воїни щодня ризикують життям. Сьогодні йдуть бої на різних ділянках фронту і це складний кровопролитний процес. Далеко не всі українці безпосередньо залучені у процес оборони та відвоювання територій, але всі несуть моральну відповідальність, щоб вчинити правильно і принести користь Україні.

Міністерство оборони закликає зберігати інформаційну тишу, не розповсюджувати інформацію із сумнівних джерел, не фотографувати переміщення військової техніки та не поширювати дані про її знаходження. Також в період активізації бойових дій військовослужбовці потребують автомобілів та дронів,тому спонукаємо донатити й підтримувати армію матеріально.

Перемогу здобувають не безликі солдати у формі, а конкретні люди, в яких є сім’ї, сподівання і свої життєві історії. Вони пішли добровільно або були призвані й кожен з них гідний підтримки і подяки.

Закликаємо всіх християн бути залученими в наближення перемоги. Хтось це робить у війську, хтось як волонтер, хтось фінансує армію, але всі мають відповідальність молитися і стояти в проломі за:
🙏🏻 за Україну і Божий захист нашого народу;
🙏🏻 за Збройні Сили та успіх наступальних операцій;
🙏🏻 за подолання наслідків російського тероризму;
🙏🏻 за поразку ворога і звільнення всіх законних територій України;
🙏🏻 за полонених і їх рідних;
🙏🏻за відновлення України у всіх сферах

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required