Росіяни вбили сім’ю на Херсонщині та за добу обстріляли 10 областей

Росіяни регулярно обстрілюють звільнену частину Херсонщини. Учора внаслідок ворожої атаки по Широкій Балці загинула ціла сім’я цивільних — чоловік, дружина, 12-річний син і 23-денна дочка. Також внаслідок обстрілу Станіславова загинули двоє чоловіків. На правому безезі Херсонської області росіяни обстріляли Херсон, Берислав, Велетенське, Золоту Балку та Новокаїри.

Атаку прокоментував керівник МВС України Ігор Клименко: «Терористи добровільно ніколи не припинять вбивати мирних людей. Терористів потрібно зупинити. Силою. Іншого вони не розуміють».

В один день загинула сім’я і таких історій в Україні дуже багато. У Бучі, Ізюмі воєнні злочинці знищували цілі родини, вбивали дітей і зараз регулярно чуємо про загиблих і поранених. Деокуповані території щодня піддаються обстрілам.  Новини про вбитих і поранених цивільних з’являються постійно. Ворог б’є по житлових будинках, церквах, цивільній інфраструктурі, школах і це не припиняється зі звільненням території від фізичної присутності росіян.

Лише цієї ночі ворог повторно обстріляв Херсонщину, атакував дев’ять громад на Сумщині й Чернігівщині, а також Запорізький район, де загинули двоє людей. Внаслідок нічного обстрілу Одещини були пошкоджені 123 будинки, серед яких 7 закладів освіти. Всього за добу росіяни обстріляли 10 областей.

Це трагічні болючі новини, нагадування всім про реальні масштаби війни, яка щодня забирає життя. Дедалі більше сімей відчувають біль втрати і християни мають бути готовими стати підтримкою, дати надію та в жодному разі не стояти осторонь національної біди.

Джерела:

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3747977-rosiani-za-dobu-obstrilali-devat-naselenih-punktiv-na-sumsini-j-cernigivsini.html

https://hromadske.ua/posts/v-odesi-za-nich-postrazhdali-113-budinkiv-sered-nih-zakladi-osviti-j-pamyatnik-arhitekturi

https://rivnepost.rv.ua/news/vrantsi-rosiya-vbila-6-lyudey-na-khersonshchini

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required