Американський сенатор став почесним гостем зібрання Комуністичної партії

Американський сенатор від Демократичної партії Річард Блюменталь з Коннектикуту став почесним гостем на церемонії вручення нагород Світового народного комітету Коннектикуту, який є політично-пропагандистською організацією, філією Комуністичної партії.

Подія відбулася в минулі вихідні «з нагоди 102 – ї річниці Комуністичної партії США». Блюменталь відвідав захід, організований для набору нових членів до філії Компартії Америки, і вручив сертифікати про особливе визнання від Сенату. 

У своєму виступі він засудив наявну в США капіталістичну систему та запевнив гостей заходу в намірі боротися з цим. «Є над чим працювати для досягнення економічної та расової справедливості, для встановлення мінімальної заробітної плати в 15 доларів і притягнення корпорацій до відповідальності  та боротьбу за базове ставлення до американського народу. Нам потрібно подивитися на всю нашу податкову систему, починаючи з Build Back Better [соціальна програма Байдена]», — заявив сенатор.

Хоча ідеологія Демократичної партії за останні десятиліття суттєво змістилася вліво, проте настільки явна співпраця з комуністами є рідкістю для американського політикуму. Навіть лівий сенатор Берні Сандерс чи соціалістка Александра Оказіо-Кортес не наважувалися на таку відкриту підтримку комунізму.

За цікавим збігом він є одним з найбагатших членів Сенату. Статки Блюменталя оцінюються в понад 100 мільйонів доларів, які сенатор викристовує для сумнівних інвестицій. Як повідомляє The Washington Free Beacon, сенатор інвестував сотні тисяч доларів у пов’язану з китайським урядом компанію нерухомості. Ділові відносини з Китаєм потрапили під пильну увагу через постійно зростаючі зусилля КНР пов’язати урядові компанії з американськими партнерами.

Сполучені Штати є вільною країною і навіть такі радикальні організації та комуністичні рухи формально не є забороненими (як, до речі, й нацисти), проте це не означає, що вони можуть стати частиною актуальної політики. Їх погляди та цілі суперечать базовим американським цінностям, серед яких свобода, віра й підприємництво, а тому відкрита співпраця як з комуністами, так і з нацистами, завжди була фактором політичної смерті публічних персон.

Багато років комуністи в США були вкрай непопулярною маргінальною меншиною без політичного майбутнього, проте керівна Демократична партія дедалі частіше сприяє нормалізації їх положення в суспільстві. Коли людина із правлячої партії, із високим статусом сенатора стає почесним гостем на заході комуністів, то це легітимізує не лише ліворадикалів, але й стає сигналом до суспільства, що Демократична партія готова до співпраці з радикалами.

Джерела:

https://nypost.com/2021/12/15/democratic-sen-richard-blumenthal-gives-communism-a-boost/

https://www.foxnews.com/politics/blumenthal-speaks-communist-award-show-touts-build-back-better

https://freebeacon.com/democrats/blumenthal-and-wife-have-six-figure-investment-in-chinese-government-linked-retail-center/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required