ВРЦіРО виступила на захист ненароджених дітей

Сьогодні відзначаємо День захисту дітей. Низка міжнародних актів, декларацій і національних законів захищають їх права. Але не всіх. Щороку у світі близько 50-60 мільйонів дітей не отримують захисту базових прав, бо їх цинічно вбивають ще в утробі матері. Саме тому не можна говорити про права дітей в Україні, ігноруючи десятки тисяч легально (!) вбитих ненароджених діток.

З нагоди Дня захисту дітей Всеукраїнська Рада Церков та релігійних організацій опублікувала звернення до українського народу із закликом захисту життя від самого зачаття. В своєму зверненні ВРЦіРО розвінчує популярні міфи про необхідність легальних абортів, вкотре наголошуючи на тому, що життя ненародженої дитини таке ж цінне, як і народженої:

«Доведеним науковим фактом є те, що, роблячи аборт, жінка вбиває життя, ненароджену дитину, – убиває людину! Аборт – це зло, і наші закони повинні на це вказувати… Держава не може плекати культуру смерті ні законами, ні податками, фінансуючи аборти з держбюджету, тобто з податків віруючих людей».

Згідно з офіційними даними, в Україні за минулий рік було вбито понад 60 тисяч ненароджених дітей [1] (зроблено операцій без врахування смертей, спричинених контрацепцією абортивної дії). В попередні роки ця цифра була ще більша, а в 2015 та раніше кількість смертей щороку перевищувала 100 тисяч [2]. За сухими даними статистики криються тисячі скалічених доль і факт масових злочинів, за які ніхто не несе відповідальності.

Ми так багато чуємо про гідність, людяність, права, але  коли мова заходить про десятки тисяч невинно вбитих дітей, то чомусь гуманні принципи на них не поширюються, ніби вони не люди. Причина цього, звичайно, не в сліпоті, а в зручності, через яку пострадянські люди не хочуть переступити і заради якої ідуть на мовчазні злочини.

Українське законодавство не вимагає навіть належного поховання абортованих дітей, що вкотре підтверджує невизнання їх як людей. Так не може далі продовжуватися. Ми вийшли з Радянського Союзу, але досі зберігаємо їх атеїстичне дикунське ставлення до життя. Сьогодні важливо голосно говорити про повний захист життя для всіх, відкривати цю дискусію, закликати законодавців до перегляду варварських радянських норм. Якщо ми не захистимо беззахисних дітей, то що тоді вартує життя в нашій країні?

Джерела:

  1. https://www.slovoidilo.ua/2021/06/01/infografika/suspilstvo/skilky-abortiv-zrobyly-ukrayinky-ostanni-11-rokiv
  2. https://www.slovoidilo.ua/2020/08/21/infografika/suspilstvo/demohrafichna-sytuacziya-ukrayini-period-nezalezhnosti

 

Повний текст звернення ВРЦіРО можна прочитати за посиланням:

https://vrciro.org.ua/ua/statements/uccro-statement-pro-life

 

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required