Власник підприємства, куди здали порізані Біблії, закупив і поширює нові

Кілька днів тому з’явилася інформація про неприємний інцидент із утилізацією Біблій на Київщині. В місті Бровари хтось здав велику партію Святого Писання в макулатуру, попередньо перерізавши книги на дві частини.

Про ситуацію повідав власник переробного підприємства «Вторма» Леонід Черепейник на своїй сторінці в Facebook: «… Коли вже привезли порізані Біблії, святе Слово Боже, це моє серце не витримує, тому пишу тут: хочете здати на макулатуру Біблію, не рвіть її, не ріжте, я її у вас викуплю в 5 раз дорожче, ніж вартість паперу. Побійтесь Бога!!!» — написав він.

Пізніше з‘явилася інформація, що здані на переробку порізані книги були друкарським браком і містили помилки. Хоча в Біблії не вказано, як правильно утилізувати старі чи браковані примірники, але статус Святого Писання вказує на особливе шанобливе поводження. Здача на макулатуру коробів з порізаними Бібліями пошани не демонструє.

Висвітлення цього блюзнірського випадку в ЗМІ підштовхнуло українців до дискусії. Чимало користувачів Facebook обурювалися такому поводженню зі Святим Писанням. Обговорення броварського інциденту сприяло розголосу історії і вона отримала своє продовження: власник ТОВ «Вторма» виступив з ініціативою закупити нові Біблії та розповсюджувати Слово Боже:

«Після великого розголосу утилізації Біблії багато людей написали, що хочуть (мріють) собі Слово Боже і просили їм подарувати, тому мною прийнято логічне рішення закупити оптом нові сучасні Біблії і всім в кого дійсно нема дома Біблії і ви б хотіли її читати, то я дарую Вам її безкоштовно (адже це сама мудра книга всіх віків) і всім раджу її вивчати і читати, там відповіді на всі ваші питання життя», – написав він.

Також підприємець звернувся до церков, пасторів, священників і громадських організацій, які бажають долучитися до поширення Біблії, з пропозицією приєднатися. Дуже тішить, що в Україні є свідомий бізнес і чуйні люди, яким не байдужа духовність та поширення вічних цінностей.

Джерела:

https://korrespondent.net/ukraine/4409431-na-kyevschyne-na-pererabotku-sdaly-25-tysiach-ekzempliarov-byblyy

https://tsn.ua/ukrayina/pid-kiyevom-na-punkt-priyomu-vtorsirovini-privezli-yaschik-porizanih-bibliy-1893964.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required