Вітаємо з Різдвом Христовим!

З настанням Святвечора Україна готується відзначати народження нашого Спасителя Ісуса Христа. Попри воєнний стан і тривалий біль українського народу, Господь вже показав Свою незбагненну любов через прихід Ісуса Христа у цей світ. Це йнайбільша радість, бо Сам Бог послав людству Спасителя.

Коли біль огортає наші серця від невтішних новин і тривалого очікування відповіді на молитви, то нехай пам’ять про Ісуса оновить нашу надію, бо вся історія приходу Месії і Його жертва є точним виконанням пророцтв і Божих обіцянок. Він, бувши Богом, умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина. Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної…

Бог бажає людині добра і доказом того є жертва Його Сина за кожного з нас. Тому в час страждань і плачу згадаймо слова Господа, сказані через пророка Ісаю: «Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю!».

Не завжди буде війна і не вічним буває мир, але Божа любов ніколи не зменшиться і не перестане. Господь з нами, де б ми не були, Йому не байдужа наша доля і Він чує молитви. Тому й у святковий час просімо Бога за нашу державу, за воїнів і за церкву в Україні!

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required