Відійшов у вічність заступник голови Союзу ЄХБ Сергій Вікторович Мороз

23 квітня відійшов у вічність заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ Сергій Вікторович Мороз. Напередодні він повертався з відрядження разом з головою Інституту релігійної свободи Олександром Зайцем і їх автомобіль потрапив у ДТП. На жаль, Сергій Мороз помер від отриманих травм. Висловлюємо щирі співчуття родині служителя, нехай Господь зміцнить і дасть втіху близьким.

Сергій Вікторович Мороз багато років трудився для Божого Царства. З 1995 року був пастором церкви «Благодать» у Лисичанську, а з 1999 року очолив місію «Духовне відродження Донбасу». В ході реалізації програми «Проект-250» долучився до відкриття 20 церков у Донецькій та Луганській областях.

7 травня Сергію Вікторовичу мало б виповнитися 66 років, проте його шлях служіння обірвався. За своє життя він зробив буде багато для розбудови баптизму в Україні, був наставником для поколінь християн підтримував різноманітні служіння, зокрема і капеланське. Бувши уродженцем Луганщини, він підтримував послідовну українізацію та віддано турбувався про переселенців, які втратили житло та утікали від бойових дій.

Учора християни України втратили великого служителя, але віримо, що він з Богом, бо як написано в книзі Об’явлення Івана Богослова «…Блаженні ті мертві, які віднині помирають у Господі. Дух промовляє: Так, нехай вони спочинуть від своїх трудів, а їхні діла йдуть слідом за ними…»

Джерело: https://www.baptyst.com/vidijshov-u-vichnist-velykyj-ukrayinskyj-sluzhytel-sergij-moroz/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required