В США ВИДАЛИ ДИТЯЧУ КНИЖКУ ПРО ЗАХИСТ НЕНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ

 

Нам часто доводиться чути негативні новини про скандальні книги для дітей, в яких пропагуються фемінізм чи “різні форми сімей”, однак не можна оминути й позитивні новини в цій галузі. Нещодавно в США була презентована книжка, яка навчить дітей цінувати життя до народження й розкаже про активізм для захисту життя.

Її автором стала педагог Бетані Бомбергер. Вона є мамою 4 дітей, відомою про-лайф активісткою, що працює разом зі своїм чоловіком Райаном у Фонді «Сяйво», «життєстверджуючої організації, корінням якої є віра в те, що ми всі створені Богом і маємо своє покликання». Метою написання дитячої книги зазначено розширення можливостей батьків, вчителів, проповідників та будь-якого підлітка чи дорослого, хто хотів би донести дітям про-лайф світогляд, відповідно до їх віку. 

Наявність дитячої літератури на такі серйозні теми є важливою для кожного суспільства, де питання абортів трактується в контексті прав жінок. Пані Бомбергер в доступній формі доносить дітям ідею про цінність життя і необхідність його захищати; визначення людини на різних етапах життя (від життя в лоні матері до старості); відображення проблеми неприйняття певними групами людей ідеї про важливість захисту життя тощо. Книга закінчується оптимістичними словами до дітей, підкреслюючи, що навіть якщо ти молодий, ти можеш зробити щось:

Ми про-лайф діти,

тому мрії оживають.

Ми про-лайф діти,

тому наше майбутнє виживає.

Книга досить швидко знайшла популярність серед американських читачів: в грудні була розпродана вся перша партія тиражу і є чимало замовлень на другу. Це позитивний приклад сучасного виховання, коли діти змалечку мають доступ до інформації про важливі дискусії сьогодення. І, звичайно, такі серйозні теми потребують обговорення прочитаного в сімейному колі.

Нерідко ми можемо надто оберігати дітей від неприємної інформації про наявні виклики для християн. Але коли питання абортів, різних трактувань прав жінок і права на життя стає частиною публічного простору і масової культури, ми не можемо ігнорувати ці теми в процесі виховання дітей. Для кожного віку є своя доступна форма донесення правдивої інформації про важливість життя до народження та його захист. 

Хтось може заперечити, мовляв навіщо дітей обтяжувати інформацією про аборти, про-лайф активізм та боротьбу за життя; хай вони досліджують це, коли стануть дорослими. Але проблема і полягає в тому, що нам слід підготувати їх ще на шляху до дорослого життя. Активізм для захисту ненароджених – це не щось сороміцьке, в що не варто залучати дітей. Навпаки – це благородна справа, участь в якій дає дітям розуміння важливості їх дій та можливостей зробити щось задля захисту ненароджених. 

Говорити з дітьми на серйозні теми – це закладати основи їх світогляду та демонструвати щирість і відкритість до них. Натомість ігнорування цих питань дає широкий простір для недовіри й пошуку інформації з інших джерел (більшість з яких є світськими). Виховання дитини в християнській традиції передбачає вміння прищепити здорові цінності, а також навчити протистояти викликам цього світу.

 

Джерело: https://www.lifesitenews.com/news/new-childrens-book-makes-pro-life-movement-come-alive-for-kids

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required