В Мелітополі окупанти викрали єпископа церкви «Слово життя»

В Мелітополі окупанти викрали протестантського єпископа церкви «Слово життя» Дмитра Бодю. За даними місцевого видання Inform.zp, терористам не сподобалася проукраїнська позиція священнослужителя.

За час окупації низки міст ворог проводить терор місцевого населення. Їх методи тиску повторюють найгірші практики з ХХ століття. Від терору страждає місцеве населення, а особливо ті, хто висловлювався на підтримку України чи брав участь в проукраїнських акціях.

Викрадення політиків та активістів у окупованих містах — поширена практика. Агресор переслідує  тих, хто може бути потенційним лідером думок, мати вплив на певну групу людей. Таким чином, релігійні діячі також потрапляють під репресії (а найперше, ті, хто має активну громадянську позицію).

Щодня з‘являються нові й нові повідомлення про викрадення міських голів, лідерів об‘єднаних територіальних громад, голів громадських організацій тощо. В деяких випадках ці прецеденти завершуються відносно позитивно (як-от звільнення мера Мелітополя Івана Федорова та інших посадовців, яких обміняли на полонених росіян), проте наразі невідомою залишається доля десятків викрадених людей по всій Україні. Також донині немає інформації про те, де і в яких умовах утримується Дмитро Бодю.

Закликаємо всіх до молитви за  нього і за всіх викрадених терористами людей. Нехай непевність і невідомість щодо їх подальшої долі зміниться на радість возз’єднання сімей і повернення їх живими і неушкодженими, а Україна отримає якнайшвидше звільнення від російського терору.

Джерела:

https://www.inform.zp.ua/2022/03/19/145542_terror-rossijskih-okkupantov-v-melitopole-pohishheniya-i-avarii/

https://ria-m.tv/news/280773/v_melitopole_pohitili_pastora_odnoy_iz_tserkvey.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required