В Іспанії нудисти залучають дітей до публічних оголених купань

18 липня в одному з районів Мадрида товариство нудистів разом із представниками ліберальної партії «Сьюдаданос» організували «День заборони купальників» — масову акцію біля муніципального басейну, коли діти та дорослі відвідують басейн зовсім без одягу. Це вже третя така акція в іспанській столиці, однак цього року Асоціація розвитку натуризму в Мадриді (ADN)  заручилася підтримкою міської ради та районних рад.

Промоутери ініціативи назвали акцію просуванням «гідності людського, оскільки нагота є ще однією формою купання». Але це було не просто аморальне дійство, але демонстрація безкарності з претензією на політичне визнання. Організатори заходу закликали людей приходити сім’ями, щоб діти звикали до оголеності, а також розташовуватися біля входу до басейну з метою привернути увагу звичайних мадридців.

Сьогодні вони організовують локальні заходи, але це лише початок. Асоціація натуристів виступає за повне скасування вимоги бути на пляжі одягненим, щоб оголеність стала загальною нормою. В своїх заявах вони посилаються на свободу виразити себе і документи ЮНІСЕФ, в яких ніде не зазначається, що споглядання оголеності приносить дітям шкоду.

Про політичний характер оголеного купання свідчать і заяви організаторів, націлені на критику консервативних груп. В Асоціації натуристів прямо заявили: «Ми засуджуємо консервативні групи, які під фальшивим приводом захисту сім’ї та дитини хочуть нав’язати свою мораль та обмежити громадянські свободи. Заохочуйте своїх друзів та родину брати участь у цих купаннях, особливо цінних і повчальних для дітей». Як бачимо, в Іспанії набирає обертів неприховане агресивне залучення дітей до аморальних практик, що підтримується та забезпечується місцевою владою.

Організації нудистів є вельми специфічними та навіть одіозними групами, які шокують, травмують дітей і завдають незручностей нормальним відвідувачам пляжів і басейнів. Вони демонстративно займаються фактичним ексгібіціонізмом, завдаючи особливої шкоди дітям, які не повинні споглядати оголені тіла дорослих людей. Організація такого способу відпочинку є прямим наслідком сексуальної революції, в ході якої нудизм став не лише практикою фріків, але набув політичного забарвлення. Дуже дивно, що місцева поліція закриває очі на дії, які ведуть до розбещення дітей.

В наш час безпечного простору для дітей стає дедалі менше. Масова культура і державні програми статевого виховання направлені на нормалізацію дитячої сексуальності і знищення психологічних бар’єрів, які породжують сором перед демонстрацією інтимного. На жаль, нині ми спостерігаємо тенденцію руйнування певних базових уявлень щодо пристойності, а нагадування про нормальність таврується як снобізм чи навіть релігійний фанатизм.

Джерела:

https://www.niusdiario.es/espana/madrid/piscina-municipal-aluche-celebra-dia-sin-banador-madrid_18_3169174490.html

https://www.tvp.info/54900356/hiszpania-wydarzenie-edukacyjne-dla-dzieci-naturysci-swietowali-dzien-bez-stroju-kapielowego

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required