Україну створив Бог! (а не ленін)

Незалежній Україні 31 рік! Розпад радянської імперії ознаменував свободу для частини поневолених народів і повернув українцям власну державу, яку ми прагнули багатьох століть.

У кривавий час війни російський ворог нав’язує нам іншу історію, власну імперську волю, щоб саме існування українців відкинути в небуття, щоб принизити народ та знівелювати нашу ідентичність і самобутність. Надто нерозважливо приписувати одній людині створення держави, але кремль продовжує будувати спотворену історіографію з володимиром леніним як «творцем України».

Не кривавий вождь комунізму створив Україну і навіть не наші політичні лідери. Кожен народ і межі його мають свого Автора. З одного чоловіка Він створив усі народи, щоб вони заселили цілу землю. Він установив для всіх них терміни і кордони проживання. Він зробив так, щоб вони прагнули Бога, і щоб, можливо, шукаючи, знайшли Його. Адже Він — поруч із кожним. (Дії 17:26-27)

У Господа є задум для кожного народу, для кожної держави, отже й для України. Наша Батьківщина 31 рік тому здобула незалежність і власні кордони, законні і загальновизнані, тому велике зло вчинив агресивний сусід, беручись рухати межу і чинити геноцид. Але пів року повномасштабної війни не зламали українців, не розпорошили волю до перемоги, соборності й незалежності і вже це є приводом сказати “Дякую!” Господу і всім, хто боронить Україну.

Кожен народ має свою ідентичність, свої традиції і культуру, а національна держава є природним їх вираженням. Великим благословінням є свідомий і волелюбний народ, що будує державу на міцному духовному фундаменті, що вкладає Істину і духовні цінності в основу майбутнього, бо не дарма Біблія нас вчить: «Щасливий народ, у якого Господь є Бог».

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required