Українські діти відсвяткували День Незалежності у люблінській церкві

Цього року 24 серпня всі святкували по-особливому: без масових заходів, але з молитвами за Україну, в напруженні та обороні, проте з надією і новим запалом любові до своєї Батьківщини. День Незалежності  — особливе свято для всіх українців, а особливо для дітей, які вкладають у свої маленькі сердечка традиції і цінність вільної України. Внаслідок російської агресії мільйони дітей разом з їх мамами стали біженцями, але навіть з чужій країні змогли святкувати своє національне свято.

24 серпня в люблінській церкві «Боже світло» християни влаштували свято незалежності для дітей з просвітницькою та розважальною програмою. Діти познайомилися з історією української незалежності, подіями вирішального 1991 року та обговорили цінність патріотизму і роль кожного з нас в розбудові сильної і незалежної України. Державу будують її громадяни і від кожного з нас залежить, якою вона буде. Ця ідея стимулює дітей до старанності вчитися і розвиватися, щоб в майбутньому зробити свій внесок в розбудову України.

Історія про борців за незалежність України (в минулому і сьогодні) мотивувала дітей до написання листів і створення тематичних малюнків для українських воїнів. Всі вони через капеланів будуть передані на передову до захисників.

Святкова програма також була наповнена різними інтерактивними заходами. Діти танцювали і співали українські пісні, малювали на асфальті, стріляли з лука, брали участь в іграх і майстер-класах, а також пригощалися традиційним борщем з пампушками.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required