У Тернополі відбувся форум «За сімейні цінності»

10 травня у Тернополі відбувся форум «За сімейні цінності» учасниками якого стали державні службовці, релігійні діячі, представники громадських організації, а також голова обласної ради Михайло Головко. В центрі уваги учасників заходу —спротив активізації антисімейних та неомарксистських сил, які намагаються проштовхувати в Україні гендерну ідеологію та лобіювати ЛГБТ-порядок денний.

На форумі підіймали питання загрози інституту сім’ї через потенційне прийняття законопроекту №9103. Це ініціатива деяких народних депутатів на чолі з Інною Совсун; вони намагаються легалізувати одностатеві партнерства, які матимуть юридичну тотожність із сім’єю.

«Глобалісти, марксисти, нові соціалісти проштовхають на рівні закону сексуальні і психологічні проблеми, афішують їх та нав’язують усе це нашим дітям.

Це —кінець сім’ї, кінець державі. Це неприпустимо!  Mи будемо боротися! Неодноразово на сесіях обласної ради ми підіймали це питання і не зупиняємося», —написав голова обласної ради.

На форумі виступили представники духівництва. Так, протоієрей ПЦУ Сергій Росіцький заявив, що «нам підміняють цінності і ці люди нам хочуть сказати, що вони являються правильними, безпомилковими. Але в житті кожного християнина авторитетом є Біблія і саме по Біблії ми бачимо, що сім‘я – це чоловік, жінка і вони мають можливість народжувати дітей». Слово мав і старший пресвітер церков ХВЄ у Тернопільській області Віталій Яцюк, який процитував Слово Боже, зокрема 18 розділ книги Левит, де Бог чітко засуджує одностатеві зносини.

На форумі підіймалося питання ганебного маніпулювання лобістами законопроекту #9103 необхідністю забезпечити можливість військовослужбовцям укладати одностатеві партнерства (хоча Міноборони заперечило таку необхідність). Військовослужбовець і ветеран Ігор Костюк, який воював на різних відрізках фронту, категорично заперечив потребу солдатів в такому законі і додав: «я не побачив на фронті жодного гомосексуаліста…те, що вони нам хочуть нав‘язати, якісь 10%, 5%… приїдьте на фронт і подивіться, покажіть його!»

Михайло Головко пообіцяв створити оргкомітет з представників громадськості та духівництва для спільного захисту сімейних цінностей. Раніше Тернопільська обласна рада виступила із засудженням ідеї легалізації одностатевих партнерств та проштовхування в освіту гендерної ідеології. Подібні постанови ухвалили Луцька, Івано-Франківська, Рівненська та Львівська обласні ради.

Привертає увагу той факт, що державні службовці та місцеві депутати низки областей заходу України активно і однозначно долучилася до захисту сімейних цінностей. Попри спроби ЛГБТ-лобістів впливати на народних депутатів і чиновників у Києві, на місцях такі ініціативи  не знаходять підтримки.

Фото: фейсбук-сторінка Михайла Головка 

Джерела:

https://poglyad.te.ua/rehiony/za-hrystyyanski-tsinnosti-u-ternopoli-obgovoryly-odnostatevi-partnerstva-i-ryzyky-yaki-nese-zakonoproyekt.html

https://www.facebook.com/Holovko.Mykhailo/posts/pfbid0T9K8SzTgw9NGdH7YYN6JeBnMbdxEvmLyVmGGsoDeWKqabecKko8YXpkSTcgiziWsl

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required