У Києві печуть хліб «Перемога»

З самого початку війни у пекарні «Сraft bakery by Dubova» цілодобово печуть від 1000 до 1500 буханців хліба «Перемога» для церков, лікарень, пологових будинків, ЗСУ, капеланів та волонтерських центрів, які безкоштовно роздають його мешканцям Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Бородянки, Катюжанки, Чернігова тощо.

Так виглядає передача хліба «Перемога» та продуктів першої необхідності на Чернігівщині у 50-й день війни

Це стало можливим завдяки зусиллям багатьох людей, які об’єдналися в одну велику команду заради служіння: адміністраторів, які вчасно забезпечують пекарню всім необхідним; пекарів-волонтерів, що печуть хліб у дві зміни, та серед яких є люди різних професій; спонсорів, іноді анонімних, які жертвують фінанси задля доброї справи; водіїв та капеланів, що розвозять буханці містами та селами України та роздають людям, як хліб насущний, так і хліб духовний. А також тих, хто молиться за перемогу.

Бабусі у Бучі

«Хліб “Перемога” випікається з декількох інгредієнтів. Один з важливих — це борошно, до якого треба додати любов та працю наших волонтерів, потім — олію, дріжджі, сіль та цукор, тоді на світ з’являється шедевр», — зі словами подяки команді пише на своїй сторінці у ФБ власник пекарні, євангельська християнка Любов Дубова. Бог є в кожному дні нашої пекарні. Він дбає про все необхідне через руки багатьох людей. Він вчить нас довіряти Йому. Дякуємо за кожного, хто з нами. Знаємо, що добрі справи ведуть до омріяної Перемоги!».

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required