«У Бога немає мертвих»: в боях за Ірпінь загинув християнин Кирило Бабенцов

Збройні Сили України та Територіальна оборона хоробро захищають українські землі від російської жорстокої атаки. Але, на жаль, деякі герої оборони втрачають під час цієї війни свої життя. Один з таких героїв, Кирило «Кобра» Бабенцов, загинув в боях за Ірпінь.

Кирило «Кобра» Бабенцов, 31 рік, був командиром бойової групи «Карпатська Січ». Народився в Одеській області, але проживав в Києві та Ужгороді. Коли в 2014 році Росія напала на Україну, Кирило долучився до антитерористичної операції. Під час бою за Луганський аеропорт він був поранений. 25 лютого Кирило, разом з іншими бійцями, приїхав до Києва, щоб захищати столицю та околиці. Він загинув 6 березня в боях за Ірпінь.

Про християнський характер та віру Кирила пишуть його друзі:

«Романтик, ідеаліст, християнин, хоробрий воїн. Він мотивував, власним прикладом змушував попри будь-які поразки вставати і боротись далі»
(с) Тарас Деяк

…християнин, хоробрий воїн.

«Він вірив. І я зараз вірю що він саме там, куди хотів потрапити. Ми говорили про це. У Бога немає мертвих. Я трохи плачу і трохи посміхаюся бо впевнена, що він загинув саме так, як хотів би, як би мав вибір. На великій битві добра і зла. На стороні любові. Як справжній воїн і справжній християнин»
(с) Майя Москвич

Він вірив… він загинув саме так, як хотів би, як би мав вибір. На великій битві добра і зла.

Молимось за армію! Молимось в єдності за Україну!

Джерело: Суспільне, сторінка Тараса Деяка та Майї Москвич

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required