logo

Суд Іспанії дозволив зберегти ЛГБТ-еротичні книги в шкільних бібліотеках

27 жовтня 2021 р. \ оновлено 22 лютого

Минулого тижня іспанський суд автономного округу Валенсія постановив вилучити із шкільних бібліотек 32 ЛГБТ-книги, які містять еротичні матеріали та висміювання релігії. Судді задовольнили позов від християнської правозахисної організації та ухвалили рішення вилучити книги так званої «ЛГБТ-перспективи», закуплені міською владою для шкільних бібліотек.

Рішення суду спричинило дискусію щодо прийнятності ЛГБТ-літератури в школі та викликало осуд з боку лівих, які назвали це «фашизмом» і «цензурою». На підтримку такої літератури висловився навіть президент Аргентини соціаліст Альберто Фернандес Пізніше, 25 жовтня, інший суддя ухвалив протилежне рішення і дозволив залишити книги в бібліотеках.

В чому саме проблема 32 дитячих (!) книг? В них мститься відверто порнографічні матеріали та зневажливі коментарі щодо християнства, юдаїзму та ісламу. Такі вирази як «Ватиканські шахраї» та «Аллах не великий, а Ісус вас не любить» не лише дискредитують віруючих, але є демонстрацією позиції влади, адже саме міські чиновники відповідальні за поширення цієї літератури в державних школах.

Сучасна ЛГБТ-література для дітей і підлітків — це вже не просто історії про двох тат чи «кохання» принцес, а прямі інструкції щодо одностатевого сексу та розбещеного способу життя. Для підлітків 12-17 років Габріель Мартін (автор однієї із скандальних книг) пропонує інструкції з подробицями щодо анального сексу, оргій та вживання наркотиків. В інших книгах також присутні історії про «гордість» від одностатевих стосунків та потребу знищити «гомофобну культуру».

Зараз при владі в Іспанії соціалісти, які зробили пропаганду ЛГБТ одним з ключових напрямків політики. Так звані «заходи досягнення рівності» стали важливою частиною суспільного життя Іспанії і кожен дотичний до цієї теми інфопривід знаходиться під контролем державної влади.

Пропозицію вилучити скандальні книги з бібліотек різко засудила Вероніка Руїс, регіональний міністр культури, фемінізму та ЛГБТ. Вона назвала вимоги християнських правозахисників «фашизмом» та висловила здивування щодо першого рішення суду, оскільки, за її словами, «дарування книг освітнім центрам сприяє інклюзивності, повазі до різноманітності, толерантності та дає вчителям інструменти для роботи в сферах різної чутливості».

Сьогодні християни мають бути по-особливому уважними до риторики політиків та інших публічних персон. Їх заяви про «рівність, толерантність, різноманітність, інклюзію та демократію» виглядають як мантра чи згенеровані штучним інтелектом лозунги. Ліві використовують їх як відповідь на будь-який скандал. Сьогодні злочини проти моральності можна пояснити «підтримкою демократії та різноманітності», і це будуть виправдовувати. Натомість найменший крок до обмеження масового розбещення посадові особи публічно називають «фашизмом». Така сьогодні Іспанія, такий сьогодні дивний новий світ.