Сьогодні збаразька міська рада розповіла про результати своєї роботи

«Об’єднуємося навколо правди!». Під таким девізом відбувається нинішня діяльність міської ради Збаража та його мера, євангельського християнина Романа Полікровського. У Чистий четвер він поділився проміжними підсумками своєї роботи.

Під час війни біблійні події Страсного тижня тісно переплелися з українськими та набули національного звучання: у 13-ти тисячному Збаражі знайшли притулок та отримали допомогу понад 800 сімей внутрішньо переміщених осіб. «Гостинність – давня українська традиція. Зараз до нашого міста приїжджають сотні людей, які їдуть в нікуди. Вони свої, вони українці. Багато з них втратили свої домівки і пережили жахливі моменти. Місць для їх розміщення не вистачає, тому звертаюся до вас з проханням прийняти в себе когось з прибулих», – із проханням про допомогу звернувся до мешканців Збаразької громади Роман Полікровський.

З чистими намірами відправляє Збараж гуманітарну допомогу у два десятки міст. А гуманітарну медичну – до батальйону «Госпільтільєри» та ще до кількох лікарень та госпіталів. Окрім цього, жителі Збаража сформували та відправили захисникам понад 3200 штук індивідуальних аптечок. Медикаменти отримали у Києві, Макарові, Бучі, Ворзелі, Маріуполі, Рівному, Покровському та Василькові. На потреби ЗСУ було відправлено 8 генераторів та 17 автомобілів, які отримали від закордонних партнерів та волонтерів.

Як християнин у третьому поколінні Роман Полікровський добре розуміє важливість усвідомлення своєї ідентичності, зокрема національної. Тому для тих, хто прибув у Збараж, відкриті курси української мови.

«Зараз найкраща година полюбити та вивчити українську мову і ми готові в цьому допомогти!».

Цього дня християни згадують Таємну вечерю та таїнство хлібопереломлення, як з’єднання Бога з людиною та людей один з одним; омивання ніг учнів; молитву Христа в Гефсиманському саду та зраду Юди.

Ірина Рожко

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required