Штраф в 30 тисяч рублів жінці за напис на снігу проти війни з Україною

Ні війні! Жителька Красноярська, Віра Котова, була спіймана російською владою та покарана штрафом в 30 тисяч руб. за те, що написала на снігу «Нет войне» і намалювала поруч сердечко. На скріншоті нижче видно, як поліцейський стирає цей напис.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в України, в містах Росії з’являлись спалахи спротиву війни. Люди виходили з плакатами та листами паперу, на яких було написано: «Нет войне в Украине: вернуть войска!», «Геть з української землі!», «Мне стыдно быть русской». Проте їх намагання провести мирні протести були сприйняті владою агресивно, людей було заарештовано, деяких побито. Щобільше, російська поліція почала зупиняти людей в Москві на вулицях, перевіряючи їх переписки на телефонах

Російський режим є проявом абсолютно злої волі диктатора. Багато жителів країни настільки призвичаїлись до цього, що доносять на своїх же небагатьох співгромадян, які виступають за мир, права та свободи. А у випадку Віри Котової: за право писати на снігу бажання про припинення атак на Україну.

Цього вечора ми молимось за Україну особливо потужно. Минулі кілька днів були неймовірно болючими та кривавими, адже наші співгромадяни постраждали від сліпої люті російського режиму. Ми молимось за повалення цього режиму та справедливість Бога.

Ми молимось за Україну та Боже припинення війни! Ні війні!

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required