«Шлях незалежних»: ідеї та цілі акції на боротьбу з нарко- та алкозалежністю в Україні

15 липня цього року розпочалась акція «Шлях незалежних», в якій беруть участь колишні алко- та наркозалежні люди, які отримали звільнення в християнських реабілітаційних центрах України. Ціль акції — привернути увагу українців до проблеми наркоманії й алкоголізму в країні, та успішної діяльності реабілітаційних центрів. Ідейним приводом акції є наближення ювілею незалежності України.

Основні тези акції «Шлях Незалежних»:
1) привернути увагу до колосальних плодів служіння християнських реабілітаційних проектів за роки незалежності України;
2) посилити боротьбу з наркоторгівлею та реально збільшити кримінальну відповідальність наркомафії та її покровителям;
3) акцентувати увагу на випадки втручання чиновників в діяльність християнських реабілітаційних центрів, пов’язану з цим бюрократичну тяганину державних структур, а також вторгнення та провокації з боку силових структур;
4) ініціювати низку законодавчих проектів для юридичного захисту соціального служіння Церков, а також зміну в законодавстві по відношенню до алко- та наркозалежних людей для надання їм реабілітаціонної допомоги.

Для того, аби донести ідеї, організатори влаштували авто-мотопробіг, подорожуючи такими українськими містами: Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Львів, Луцьк, Житомир, Київ, Харків, Запоріжжя, Тернопіль. В містах команда проводить заходи різного формату, включно з концертами, зустрічами, прес-конференціями, врученням петицій представникам влади, тощо. Одними з основних подій акції стануть концерт 25 липня в Києві та вручення 26 липня о 10:00 ранку Звернення учасників акції керівництву країни під Офісом Президента України, та о 15:00 зустріч з представниками соціальних служінь в «Президент готелі» за адресою Госпітальна, 12.

Як ви можете долучитись?
– Підтримати акцію в соціальних мережах #ШляхНезалежних, власними історіями звільнення від залежності, або лайком та репостом постів організаторів задля їх поширення.
– Прийти на підтримку акції в своєму місті, або приїхати в Київ на фінальні заходи.
– Сприяти поширенню інформації про успішні кейси християнських реабілітаційних центрів задля більшого їх прийняття в суспільстві.

За цим посиланням ви можете подивитись поточний відеощоденник акції. Більше відео на тему — на YouTube каналі організаторів:

Групи в соціальних мережах на підтримку акції:
https://twitter.com/Fe2Qjn3fufSPkV5
https://www.instagram.com/shlyah_nezalejnih/
https://t.me/joinchat/BLPGhej_BMhkMjI6
https://www.facebook.com/groups/529082811803503

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required