Російський диктатор оголосив часткову мобілізацію

Сьогодні, 21 вересня, в міжнародний День миру на росії розпочинається часткова мобілізація. Про це оголосив кремлівський диктатор путін у своєму зверненні до росіян. Він звинуватив Захід у «ядерному шантажі» та вже за традицією виправдовувався «захистом росії від НАТО», з яким виявляється тепер рф не є партнерами.

Згідно із оголошеними намірами кремля, планується мобілізувати 300 тисяч резервістів. Разом з цим, російський міністр оборони Шойгу намагався заспокоїти народ нібито невеликими втратами рф (назвав цифру 5937) та розповів про фантастичні «зцілення» солдатів, бо нібито 90% поранених повертаються на фронт.

Часткова мобілізація на рф означатиме також зміну правового статусу солдатів, адже відтепер відмова від участі в бойових діях каратиметься кримінально. Очевидно, що ці заходи були спровоковані масовим написанням відмов продовжувати воювати в Україні.

Напередодні лідери колаборантів на окупованих територіях оголосили про проведення так званих «референдумів» щодо приєднання до росії у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях. Кремль сподівається швидко анексувати захоплені території і змусити росіян воювати за них як за територію рф. Звичайно, ніякого опитування мешканців перелічених областей не буде, а «референдуми» є абсолютно фейковим і формальним приводом до захоплення українських земель. Західні політики ще учора заявили, що ніхто ніколи не визнає їх.

Оголошення мобілізації на рф вже прокоментували і в Києві. Секретар РНБО Олексій Данілов назвав «комплексною програмою утилізації росіян». Всі ці місяці повномасштабного вторгнення показали, що російська «спецоперація» безсенсова і провальна. Поповнення особового складу їх армії живою силою лише збільшить втрати окупантів і вчергове продемонструє реальний стан «другої армії світу».

Знову і знову Кремль намагається підвищити ставки і втягнути якомога більше людей в свою криваву авантюру. Між «взяттям Києва за три дні» і мобілізацією на рф минуло майже сім місяців, але пропаганда далі продовжує представляти дії кремля як перемоги і слідування плану спецоперації. 

Для українців мобілізація на росії означатиме таке ж як і раніше продовження відвоювання наших земель, але можливо довше і більшими силами, тому варто продовжувати молитися за наближення звільнення окупованих територій від загарбника та перемогу правди над брехнею.

Джерела:

https://suspilne.media/283847-putin-ogolosiv-castkovu-mobilizaciu-v-rosii/

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/21/7368428/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required