Після початку російського вторгнення 24 лютого по всьому світу відбуваються акції на підтримку України з антивоєнними закликами. У Великій Британії, США, Німеччині, Ірландії, Литві, Франції, Чехії, Ізраїлі та інших країнах. Дуже велелюдні акції відбулися у сусідніх державах — Польщі, Туреччині, Грузії. Люди виходили на вулиці з українськими та національними прапорами, висловлювали засудження дій Росії та вимагали від своїх урядів допомогти нам.

З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації підтримку Україні висловив весь цивілізований світ, а деякі держави допомагають з наданням фінансової, військової та гуманітарної допомоги. Сьогодні Збройні сили України і територіальна оборона успішно відбивають атаки ворога. Попри віроломність і варварство східного сусіда, українці показали високий рівень консолідації і в цьому протистоянні нам допомагають як діаспоряни, так і дружні уряди інших держав.

На підтримку України виступили і частина росіян, які засуджують військову агресію Кремля. Учора, 24 лютого, вони вийшли на вулиці десятків міст Росії. У Москві, Санкт-Петербурзі та ще понад 40 містах пройшли масові демонстрації. Учасники протестів скандували «Ні війні», «ФСБ — ганьба Росії!» та «Україно, ми з тобою».

Влада усіляко обмежувала їх зібрання і рух, а завершилися акції масовими арештами. За даними російської Нової газети, затримано 650 людей по всій Росії, серед яких і журналістів також. До автозаків потрапили не лише звичайні протестувальники, а й два муніципальні депутати, а також неповнолітній. Такий сценарій проведення демонстрацій став класичним в РФ. Там абсолютно немає можливості протестувальникам бути почутими і сам факт висловлення невдоволення діями влади придушується дуже жорстоко.

Розгін і затримання протестувальників в Росії нагадує нам одну з основних причин боротьби проти Кремля — захист свободи. Режим у Москві та Мінську, які несуть відповідальність за війну в Україні, є диктаторськими й антилюдяними в своїй суті. Вони перемелюють свободу власних громадян, ігнорують їх потреби, добробут і взагалі життя.

Українці ніколи не допустять диктатури на своїй землі. Ми це показали в 2014-му і продовжуємо відстоювати свободу сьогодні. Лояльна до Кремля Україна — це нонсенс, нереальний сценарій, який суперечить самому духові нашого народу. Саме тому українці запекло відстоюють кожен метр своєї землі, обороняють свій народ і ніколи не погодяться з імперськими посяганнями Кремля.

Зараз триває активна оборона України, а тому закликаємо не зупинятися в молитві, продовжувати стояти в проломі за наш народ, за збройні сили, і захист кожного солдата, який боронить рідну землю від загарбника.

Джерела:

https://suspilne.media/210557-majze-u-50-mistah-rosii-vlastuvali-protesti-proti-vijni-z-ukrainou/

https://gazeta.ua/articles/life/_sinozhovta-simvolika-i-ruka-bilya-sercya-u-evropi-ta-ssa-vihodyat-na-akciyi-na-pidtrimku-ukrayini/1072406

https://www.bbc.com/ukrainian/news-60512185

https://novayagazeta.ru/articles/2022/02/25/antivoennye-protesty-v-rossii-fotografii

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required