Під Херсоном загинув капелан Олег Марінченко

Сьогодні під Херсоном загинув капелан Капеланського служіння ВСЦ ЄХБ України Олег Марінченко (позивний «Архітектор»). Ворожий снаряд потрапив прямо у бліндаж, де він надавав першу допомогу пораненому (окрім функцій духівника «Архітектор» був ще й парамедиком).

Олег Марінченко був дияконом в Асоціації місіонерських церков євангельських християн України, а в капеланському служінні з 2014-го року. Він був з бійцями у донецькому аеропорту, служив для солдатів протягом всіх восьми років. Після повномасштабного російського вторгнення отримав поранення, але повернувся на фронт і до останнього присвятив себе порятунку солдатів.

Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх (Івана 15:13). Ці слова зі Святого Писання супроводжують некрологи українських героїв, бо в них найточніше втілена суть тієї безмежної жертовності і любові, яка мотивує солдатів, капеланів, волонтерів до боротьби. Олег Марінченко був одним із таких і це велика втрата для українських захисників. 

Нині сотні капеланів служать для наших військових на передовій у найгарячіших точках фронту. Це надзвичайно поважна і потрібна місія, тому закликаємо молитися про їх захист і підтримку від Господа.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required