Пережили торнадо з Біблією: дивовижна історія порятунку двох немовлят

Зворушлива і вражаюча історія трапилася в американському штаті Кентуккі. Після руйнівного торнадо, що забрало понад 90 життів, дивом вижили двоє немовлят, яких бабуся поклала у ванну разом із ковдрою та Біблією.

Двоє хлопчиків Каден і Даллас (15 і 3 місяці) пережили жахливе торнадо 10 грудня. Батьки дітей залишили їх у бабусі (Клари Лутц) і саме тоді її дім накрив торнадо. В будинку жінки не було підвалу, де можна заховатися від стихії і вона для порятунку дітей заховала їх у ванну, поклала разом з немовлятами Біблію та накрила ковдрами. Сама намагалася сховатися поруч.

Коли торнадо охопив дім, то жінка втратила ванну з поля зору. Її вдарило по голові баком з водою, а саму ванну вітер відніс в бік разом з іншими уламками. «Я шукала їх всюди, дивилася кругом, де може бути ванна. Я гадки не мала, де ці діти. Все, що я могла сказати, це «Господи, будь ласка, поверни цих немовлят до мене у безпеку. Господи, будь ласка, я благаю Тебе!» — прокоментувала пережите пані Лутц.

Торнадо був такої сили, що відірвав весь будинок від фундаменту, фактично зрівняв його із землею, залишивши лише гору уламків. Руйнації такої сили не давали надії знайти під завалом живих дітей, однак після їх розчищення хлопчиків знайшли майже неушкодженими. Серед цих уламків шерифові та рятувальникам вдалося віднайти ванну із дітьми, які майже не постраждали від стихійного лиха (лише молодший хлопчик був доставлений до лікарні для огляду гулі на голові).

Історія сім’ї Лутц — не єдине свідчення дивовижного порятунку. Того ж дня 65-річний Томас Джексон опинився під уламками власного будинку, але вцілів. Він знайшов поряд із собою стару Біблію та власне свідоцтво про народження, що по-особливому вразило чоловіка. «Божа присутність була поруч зі мною», — сказав він і засвідчив, що цей день став його новим днем народження.

Ці випадки порятунку — справжні чудеса, враховуючи силу стихії. 10 грудня низка потужних торнадо завдали колосальних руйнацій штату Кентуккі, Арканзасу та Іллінойсу. І хоча цьогорічний різдвяний період частково затьмарений трагічною стихією, але навіть в таких ситуаціях Господь діє і Його любов стає свідоцтвом для багатьох людей.

Джерела:

https://www.washingtonpost.com/nation/2021/12/20/babies-in-bathtub-kentucky-tornado/

https://www.theguardian.com/world/2021/dec/19/kentucky-tornado-babies-bathtub

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10336251/Moment-searchers-two-babies-bathtub-tornado-ripped-Kentucky-home.html

https://www.newsweek.com/tornado-survivor-finds-family-bible-his-birth-certificate-tucked-inside-homes-debris-1659051

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required