Британський депутат пропонує змінювати стать людей, які вже померли

5 лютого 2024 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Член парламенту Великобританії від Лейбористської партії Шарлотта Ніколс закликала внести зміни до закону, щоб дозволити померлим змінювати свою стать. Ні, вона не пропонує викликати душі померлих чи якось осквернити їх тіла. Депутат рекомендує надати можливість заднім числом змінювати документи і офіційні записи про людей, які за життя могли вважити себе трансгендерами.

Депутат Ніколс наполягає на посмертному гендерному переході, мотивуючи це чинним законодавством, яке забороняє змінювати стать для неповнолітніх. В її окрузі нещодавно сталася гучна історія із вбивством неповнолітнього трансгендера. Тепер вона намагається використати цей приклад, щоб отримати додаткові електоральні «бали», виступаючи як «захисник» гідності дітей. В інтерв’ю The Telegraph вона буквально визнала, що це всього-лише репутаційна ініціатива: «Пропозиція є продовженням нещодавньої петиції, яку підтримали багато моїх виборців, щодо внесення змін до Закону про визнання статі».

Пропозиція змінювати стать після смерті викликала неоднозначну реакцію в інших депутатів. Міністр у справах рівності Стюарт Ендрю відкинув потребу змінювати стать небіжчиків. Депутат від Північного Сомерсета сер Ліам Фокс, який тривалий час працював лікарем, висловив обурення і неприйнятність розширення ідеологічних законодавчих ініціатив:

«Це явний абсурд, фактична неточність і статистичне спотворення. Ми не повинні заохочувати ідею про те, що люди можуть просто змінити свій біологічний статус, і ми не повинні спотворювати правду, щоб пристосуватися до дедалі більш екстремальної та небезпечної ідеології».

Ще більш абсурдним є той факт, що депутати однієї з найпотужніших західних держав цілком серйозно гендерні та інші аморальні ініціативи. 30 років тому британці навіть не здогадувалися, що в недалекому майбутньому їх представники у владі будуть цілком серйозно сперечатися про стать померлих людей.

Велика проблема і навіть трагедія західних країн полягає в тому, що замість зміцнення власного місця на міжнародній арені, реального захисту міжнародного права і створення дієвої системи безпеки їх еліти надто стурбовані недоступністю для дітей процедур калічення статевих органів, змінами клімату і третьорядними деталями свободи самовираження. Коли це триває десятиліттями, то рано чи пізно проблема знаходить відображення у здатності реально захищати свою країну та цінності західної цивілізації.