Демпсі Джара — 11-річний хлопчик, який називає себе дівчинкою та носить сукні. Разом з батьками він вже кілька років відвідує гей-паради, а 21 жовтня став «великим маршалом параду Come Out With Pride» в Орландо (Флорида, США). Центральні фігури таких заходів щоразу молодшають і навіть консервативна влада штату не має повноважень зупинити цей тренд.
Родина Джара приїхала до Флориди з Нью-Йорку. Його мати — 45-річна шкільна вчителька Хайме Джара, яка створила синові сторінку для висвітлення гендерного переходу та «особливостей виховання трансгендерної дитини». Коли її сину було всього чотири роки, то батьки відвели його до педіатра-психолога, який діагностував гендерну дисфорію. Батьки купували сину ляльки і дозволяли одягати одяг для дівчаток.
Потім коли Демпсі постійно ідентифікував себе з дівчиною, то подружжя підтримало ідею транс-переходу дитини і виховувало його «гендерно-нейтральним». Мати змінила документи сина і тепер він офіційно вважається дівчинкою. Що цікаво, на той момент Демпсі було лише 7 років. Сьогодні хлопчику 11 і він бере участь у гей-параді, а людина, яка не знає його справжню стать, на перший погляд, ніколи не здогадається, що це хлопчик.
Це історія не лише про трагедію однієї сім’ї, але про готовність батьків дитини долучитися до політичної боротьби. Хайме Джара разом із сином постійно бере йчасть у ЛГБТ-заходах та демонструє «гордість» від включення її дитини у спільноту. Заради гей-параду вони приїхали з іншого далекого штату і мати дитини відіграє дуже яскраву пропагандистську роль, вихваляючи трансгендерний досвід сина: «Демпсі дійсно розцвіла і пройшла повне коло після соціального переходу; вона щаслива, процвітаюча і загалом почувається добре з собою… Однак їй все ще важко знати, що частини її тіла не такі, як у інших маленьких дівчаток».
Консервативна влад Флориди на чолі з губернатором Десантісом заборонила трансгендерні переходи дітей, гормональну терапію і пропаганду гендерної ідеології в школі. Ця політика привернула увагу як прихильників, так і противників ЛГБТ. Однак повноважень місцевої влади не достатньо, щоб діти не брали участь у гей-парадах. Саме тому такі американці, як сім’я Джара готові проїхати багато штатів, щоб виступити публічною демонстрацією підтримки транс-ідеології.
Трансгендерні діти на гей-парадах сьогодні не рідкість. В державах, де такі заходи проходять регулярно, участь дітей стала традицією. Але ця історія привертає увагу формуванням тренду особливого місця таких дітей у ЛГБТ-заходах. Раніше вони були просто гостями чи випадковими свідками, яких батьки брали на вульгарні вуличні акції. Сьогодні ж їм відводиться така роль, щоб діти відчули себе особливими і піднесеними саме в спільнотах гомосексуалістів і трансгендерів.