logo

Джорджія Мелоні продовжує підтримувати Україну та сімейні цінності

27 березня 2023 р. \ оновлено 22 лютого

В українському інфопросторі набуло популярності відео з емоційним виступом італійського прем’єр-міністра Джорджії Мелоні в парламенті, де вона жорстко розкритикувала антиукраїнську позицію депутата з партії «Рух 5 зірок» Елізи Скутеллі. Остання вимагала припинити активну військову підтримку України, бо це мовляв не в інтересах Італії.

«Я здивована, що вона говорить це нам, тому що це зрада нашої позиції. Тому що це називається – “дозволити вторгнення в Україну”. Якщо ми зупинимося, називаймо речі своїми іменами, ми схвалимо вторгнення в Україну. Знаєте, я не настільки лицемірна, щоб сплутати слово “вторгнення” зі словом “мир”». Далі італійський прем’єр перейшла до конкретики: «Якими, на вашу думку, мають бути умови, коли ми сідаємо за стіл переговорів? Ми повинні чи не повинні вимагати, щоб Росія припинила воєнні дії і вивела війська з території України? Вважаєте, що ми маємо переглянути кордони України, чи як?».

Після обрання прем’єр-міністром восени минулого року Джорджія Мелоні відвідала Київ та суттєво збільшила воєнну підтримку Україні. За досить короткий період на посаді вона сприяла послідовному посиленню Італії та міжнародній арені та всередині ЄС і НАТО, а також взяла курс на посилення пріоритетності оборонної галузі.

Проте для західного мейнстриму світоглядні позиції Мелоні є неприйнятними. Вона стоїть на чітких правих позиціях у всьому, що стосується морально-соціальних питань. Мелоні є категоричним противником одностатевих шлюбів, нав’язування гендерної ідеології, абортів, сурогатного материнства, фемінізму та навіть заборонила використовувати щодо себе фемінітив «міністерКА».

25 березня стало відомо, що вона підтвердила консервативну сімейну політику, коли уряд відхилив європейське свідоцтво про батьківство і зупинив реєстрацію дітей одностатевих пар, народжених за кордоном. Таким чином, Мелоні намагається повернути Італію до природного визначення сім’ї і батьківства та просто здорового глузду.

Хоча українські медіа останнім часом звертають увагу виключно на позитивну політику італійського уряду щодо нашої держави, проте ще не так давно вітчизняні журналісти повторювали маніпуляції, поширені західними лібералами, котрі донині звинувачують італійських правих у фашизмі, а консерватвину просімейну політику чинного уряду відносять до ознак «фашизму» і несвободи.

Попри критику з боку лівих лібералів, сьогодні Італія показує всьому світу, що можна залишатися абсолютними консерваторами і разом з цим послідовно допомагати Україні. Багатьом світовим псевдоправим варто було б орієнтуватися на уряд Джорджії Мелоні, адже слабка ізоляціоністська україноскептична політика популістів на зразок Орбана чи Трампа не відповідає правим цінностям, адже самоусунення від ухвалення важливих для світу ослаблює авторитет і вплив національної держави.