Протягом останнього десятиліття подвоїлася кількість ЛГБТ в США

2 березня 2023 р. \ оновлено 22 лютого

Міжнародна аналітичною та консультативна компанія Gallup опублікувала традиційне оновлення дослідження кількості ЛГБТ в США. Згідно з їх даними частка негетеросексуальних американців зросла за останнє десятиліття вдвічі і тепер становить в середньому 7,2%. Особливо помітний стрибок стався у 2020-2021 роках (з 5,6% до 7.1%), проте за минулий рік тенденція до зростання практично не спостерігається.

Найчисельнішою підгрупою, яка ідентифікує себе як ЛГБТ є представники так званого покоління Z (народилися між 1997 і 2004 роками). Серед цієї категорії американців майже кожен п’ятий ототожнює себе із секс-меншинами (19,7%). У так званих міленіалів (народжених у 1981-1995) цей показник становить 11,2%. Серед старших людей він знижується до 3,3%.

Така разюча різниця поколінь доводить очевидний факт — найбільш визначальним чинником розвитку сексуальних девіацій є культура, а не вроджені особливості, як це намагаються довести ЛГБТ-лобісти. Переважна більшість не гетеросексуальних представників молодого покоління визначають себе як “бісексуали” і ця частка серед підлітків може бути ще більшою. Загалом аналітики Gallup зазначають, що в наступні роки очікується продовження зростання частки ЛГБТ, коли сучасні діти й підлітки увійдуть у вікову групу 18-25 років.

Останній рік виявився «платом» для динаміки поширення гомосексуалізму. З чим це пов’язано? 7,2% наряд є крайньою межею поширення цього явища,, тому відповідь може бути захована в самому році.

У 2022-му гендерний порядок денний залишився без тієї уваги, на яку ЛГБТ розраховували у попередні роки. Так званий «місяць рівності» пройшов майже не поміченим, а головне — темі ЛГБТ дещо втратили свою актуальність серед політиків, які приділяли більше уваги справді серйозним справам. Проблеми поліамурних трансгендерів не цікавлять суспільство так, як війна в Україні, економічна криза, глобальне напруження у світі та загроза ядерної війни, тому можливо занурення в реальне життя і реальні виклики дещо витверезять західне суспільство.