Миколаївщину звільнено! На черзі Херсон

10 листопада 2022 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

За останні дні надходить дуже багато позитивних новин з фронту. Сьогодні, 10 листопада, нарешті звільнено Снігурівку, останній населений пункт Миколаївської області, який був окупований. Продовжується активний наступ на Херсонщині.

За короткий період ЗСУ звільнили десятки населених пунктів, мешканці яких нарешті отримали свободу. Ці люди понад 8 місяців були в окупації, не мали достатньо їжі, води, тепла і зв’язку. Тепер вони радісно зустрічають своїх визволителів, обіймають, цілують, бо нарешті дочекалися звільнення.

Учора, 9 листопада, російське керівництво оголосило про вивід військ з правого берега, але це не «жест доброї волі», а просто втеча від наступу ЗСУ. Російські окупанти не мають можливостей залишитися на правому березі, адже успішні дії української армії унеможливлюють їх забезпечення. Всі чекали кульмінації правобережної «реконкісти» і ось нарешті цей час наблизився.

Російська сторона намагається знайти прийнятне пояснення, чому їх війська відходять з правого берега Дніпра, але пропагандисти зайшли занадто далеко у своїй брехні. Міф про «другу армію світу» вкотре руйнується і, вочевидь, окупантам доведеться звикати до низки поразок.

Буквально зараз продовжуються бої на Херсонщині та на інших напрямках. Поряд з подякою Господу за добрі новини, не забуваймо молитися про повноту звільнення всієї території України, за збереження життів українського війська і цивільних на окупованих територіях, а також за якнайшвидше звільнення полонених.