Демарш після демаршу: як ліберальні демократи просили Байдена піти на перемовини з путіним

26 жовтня 2022 р. \ оновлено 22 лютого

Учора, 25 жовтня, з’явилася неприємна новина з Вашингтону, яка знову нагадує нам, хто є хто в американській політиці. Ліберальне крило Демократичної партії США, представлене в Палаті представників як так звана «прогресивна група», закликали Білий дім підтримати «взаємне припинення вогню» [в Україні] та сприяти «дипломатичним зусиллям для уникнення тривалої війни, яка загрожує безперервними людськими стражданнями, погіршенням клімату та економічною небезпекою».

У листі підписанти закликають президента «серйозно вивчити всі можливі шляхи, включаючи пряму взаємодію з росією, щоб зменшити шкоду, та підтримати Україну в досягненні мирного врегулювання», а також сприяти «припинення вогню, вести прямі переговори з росією і досліджувати перспективи нової Європи».

Підписанти даного листа — ультраліві представники Демократичної партії, включно зі скандальною соціалісткою Александрою Окасіо-Кортес. Всі вони є послідовними лобістами ЛГБТ, феміністичного і гендерного порядку денного. Поряд із безвідповідальною частиною республіканців так звані прогресивні демократи вирішили погратися в популізм і одягнути маску великих миротворців.

Пропутінська позиція частини демократів, вочевидь, стала несподіванкою для інших партійців, які провели відповідну роботу і скандальний лист був відкликаний наступного дня. Попри це, розголос вже пішов і було б дуже наївно сподіватися, що вимоги лівого крили були просто імпульсивною помилкою.

Попри швидкий демарш, позиція ліберального крила Демпартії не виглядає випадковою наївною помилкою. Це скоріше цілісна позиція лівих, які насправді ненавидять захід і його справжні цінності та ще з ХХ століття відкрито чи не дуже симпатизують кремлю. Сучасні спадкоємці соціалістів і комуністів в американському політикумі точно не будуть послідовно підтримувати Україну у нашій збройній боротьбі.

Соціалісти, соціал-демократи, і соціал-ліберали ніколи не зможуть стати справді сильними лідерами своєї нації і це не тому, що ми «упереджені» їх партійною приналежністю, але тому, що сама суть лівих є капітулянтською й антинаціональною. Коли ж приходить час зробити відповідальні і рішучі кроки, щоб реально зупинити агресора, то вони будуть першими, хто захоче домовлятися і шукати компроміси так, ніби росія (Іран чи Китай) є миролюбними демократичними державами.