Ще один день російського тероризму…

10 жовтня 2022 р. \ оновлено 22 лютого

Сьогодні вранці Україна прокинулася від серії вибухів у низці обласних центрів. За кілька годин російські терористи випустили близько 80 ракет та іранські безпілотники по Запоріжжю, Києву, Дніпру, Львову, Одесі, Житомиру, Кривому Розі, Рівному, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополю, Хмельницькому, Полтаві.

Росія завдала ударів по об’єктих цивільної інфраструктури та житлових будинках. Основні ранкові удари припали саме на той час, коли люди поспішають на роботу.Наразі відомо про десятки постраждалих. Не маючи успіхів на полі бою, агресор воює проти цивільного населення.

Досить символічно, що російські терористи вдарили ракетою біля пішохідного мосту в Києві, який веде прямо до арки Дружби Народів (очевидно, про будь-яку дружбу варто забути). Попри масштабні наслідки для столиці та інших постраждалих міст, повсюди з ранку працюють рятувальники та допомагають людям, які постраждали.

Масований ракетний обстріл вкотре підтверджує терористичну суть кремлівського режиму. Як відомо, перемовини з терористами марні, попри різні пропозиції недалекоглядних світових політиків. Вже давно зруйновані всі мости до діалогу і кожен в Україні розуміє, що ворог має бути переможений.

На тлі сьогоднішньої атаки має актуалізуватися питання визнання росії державою-спонсором тероризму. Відповідна постанова вже лежить в Конгресі США, а також постає питання визнання дій росії в Україні актом геноциду.

Сьогодні ми почуємо багато заяв про обурення і засудження російськх злочинів, але Україна чекає рішучішої і конкретнішої допомоги. Ми потребуємо більше зброї, більше боєприпасів і техніки, бо тільки перемога може поставити крапку в російській агресії, тому варто докладати всіх зусиль для її наближення та пам’ятати, що ми, як християни, маємо міцну опору, на яку можемо спиратися за будь-яких обставин.

Молімося за Україну, за збереження наших міст і не забуваймо, що лихо російського терору не припиняється жодного дня. Майже щоденно ворог обстрілює Миколаїв, Нікополь, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, прифронтові міста на Донбасі. Там гинуть і страждають люди, тому не забуваймо згадувати про них у своїх молитвах.