На стіні в балакліївській катівні виявлено надряпану молитву «Отче наш!»

14 вересня 2022 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Після звільнення міст і сіл Харківщини виявлено жахливі сліди перебування російських окупантів. Не можна пройти мимо однієї з моторошних знахідок: в балакліївській катівні виявлено повний текст молитви «Отче наш!», надряпаний на стіні. Доля людини, яка це написала, наразі не відома.

Окупанти організували свій штаб у відділі поліції, де поряд створили в’язницю та катівню. З березня в цих стінах російські злочинці піддавали тортурам місцевих жителів, яких запідозрювали у зв’язках із ЗСУ. Також після звільнення Балаклеї нашими воїнами виявлено тіла вбитих цивільних поблизу одного з блокпостів, якій контролювали окупанти.

Повернення міст і сіл під владу Україні — це буквально звільнення. Місяцями люди жили в нестерпних умовах переслідування, підозр і, на жаль, постійній загрозі бути виданими місцевими колаборантами.

Ми ще не знаємо повних обсягів безчинства російських окупантів і після звільнення всієї території України, вочевидь, ще багато почуємо про жахливі факти. Вже зараз з’являється інформація про понад 80 тисяч жертв лише в Маріуполі і продовження виявлення та переслідування прихильників України. Тому закликаємо продовжувати молитися за людей на окупованих територіях Херсонщини, Запоріжжя, Луганщини, Донеччини та Криму.