Вільний доступ до блокаторів статевого дозрівання сприяє зростанню кількості самогубств

24 червня 2022 р. \ оновлено 22 лютого

Існує давня статистика про надвисокий рівень самогубств чи спроб самогубств серед так званих трансгендерів (до 50%). Цей факт часто наводиться як аргумент на користь законів сприяння так званим «гендерним переходам». Однак зміна статі, на яку так сподіваються люди із проблемами самоідентифікації, не є розв’язанням проблеми, ба більше, може лише погіршити ситуацію.

Нове дослідження Центру освітньої політики показує, що введення перехресних гормонів дітям і підліткам лише погіршує тенденцію до суїцидальних нахилів. Аналізуючи статистику самогубств серед підлітків, вчені прийшли до висновку, що в штатах, де складніше розпочати гормонально-замісну терапію показники частоти самогубств менші (в середньому на 14%), ніж там, де влада сприяє транс-теорії про необхідність такої «терапії».

У так званих «синіх штатах» (де багато років при владі демократи), політики намагаються спростити доступ підлітків до гормональних препаратів для «корегування статі». Деякі педагоги та медичні працівники заохочують навіть дітей приймати блокатори статевого дозрівання, бо існує стереотип, що це найпростіший і ефективний спосіб допомогти людині, яка має проблеми самоідентифікації. В підсумку простота і доступність експериментів з тілом лише посилить екзистенційні проблеми молодих людей.

Гормонально-замісна терапія не є лікуванням. Це було очевидно завжди, проте ліві активісти і політизовані педіатри продовжували нав’язувати її як єдиний і нібито безпечний вихід для людей з проблемами самоідентифікації. За теорією прихильників транс-політики, сприяння зміні статі (з введенням дітям і підліткам гормональних блокаторів) має убезпечити цих людей від депресивних розладів і суїциду, бо їх тіло нібито відповідатиме самоідентифікації.

Оприлюднення цих досліджень, на жаль, не матиме реального впливу на медичні практики та соціальне сприйняття дитячої і підліткової самоідентифікації. В дотичних до ЛГБТ питаннях завжди вирішальну роль грає політичний та ідейний чинник, а не медицина і реальні тенденції.

Зацікавлені в реалізації транс-політики активісти продовжуватимуть сприяти спрощенню зміни статі і обмеженню будь-яких альтернативних форм допомоги людям з гендерною дисфорією. Вони будуть витісняти з громадського обговорення навіть ідею допомоги в прийнятті своєї статі, натомість спрощуватимуть проведення медичних маніпуляцій і процедур, які призводять до каліцтва підлітків.

https://www.christianpost.com/news/states-giving-kids-access-to-trans-hormones-have-more-suicides.html

https://www.heritage.org/gender/report/puberty-blockers-cross-sex-hormones-and-youth-suicide

https://www.hrc.org/news/new-study-reveals-shocking-rates-of-attempted-suicide-among-trans-adolescen