Повідомили, що протестантського пастора, капелана Геннадія Мохненка нібито затримали та він дає свідчення

25 квітня 2022 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Днями стало відомо, що протестантського пастора, засновника найбільшого на території Східної Європи дитячого центру «Республіка Пілігрим», батька 38 прийомних дітей Геннадія Мохненка було затримано та він дає свідчення відповідним органам. Про це у репортажі з маріупольського центру «Республіка Пілігрим» глядачам повідомив кореспондент інформаційного агентства «РИА Новости» Гліб Ерв’є.

Ж – Журналістика «руzzкого мира» Перед тим як вийти в етер, кореспондент пропагандистського смітника №1 «сумлінно» зібрав інформацію про «Пілігрим» від «місцевих жителів та військових», які запевнили його, що в ньому регулярно з’являлися «як бійці «Азова», так і інші цікаві персонажі». На підтвердження цього у приміщенні центру він виявив укріплені позиції ЗСУ, зброю, боєприпаси та літературу екстремістського змісту, а саме «підручник» Братів Капранових «Історія незалежності України», в якому містилися на його погляд «крамольні» розповіді про Шухевича та «упереджене» висвітлення Другої світової війни.

Оскільки доказів згубного впливу націоналістів виявилося більш ніж достатньо, то кореспондент підбив єдино можливий пропагандистський підсумок: «Тому не дивно, що ті вихованці, які могли потрапити сюди 8 років тому, зараз цілком можуть обороняти завод «Азовсталь», підставляти інших і вмирати самі за абсолютно дикі ідеали». Дивно, але «затриманий Мохненко» нічого не знав про свій полон, доки не побачив сюжет. «Ми своїх дітей в Україні вчимо не чекістській версії Історії. І в цих підручниках, через деякий час, буде багато цікавого і про вас – Нелюди, які влаштували Геноцид в Україні», – відреагував на «новину» Мохненко на своїй сторінці у ФБ. Навіщо підтасовувати факти або брехати про нездійснений арешт? Найголовніша причина: Брехня – зброя пропаганди, яка звільняє територію для нового світопорядку.

Посилання: https://www.facebook.com/gennadiy.mokhnenko/videos/510186523902920

І – Історія Свою історію російська агенція міжнародної інформації «РІА Новини» веде з 24 червня 1941 року. Ось що пише про неї Вікіпедія: «Через два дні після початку Великої вітчизняної війни — 24 червня 1941 року Рада Народних Комісарів СРСР випустила постанову «Про створення та завдання Радянського інформаційного бюро». До завдання агентства увійшло складання зведень для радіо, газет та журналів про становище на фронтах, роботу тилу, про партизанський рух під час Великої вітчизняної війни. У 1944 році у складі Радінформбюро було створено спеціальне бюро із пропаганди на зарубіжні країни. Через 1171 газету, 523 журнали та 18 радіостанцій у 23 країнах світу радянські посольства за кордоном, товариства дружби, профспілки, жіночі, молодіжні та наукові організації Радінформбюро знайомило читачів та слухачів із боротьбою радянського народу проти фашизму, а у повоєнний час — з основними напрямками внутрішньої та зовнішньої політики Радянського Союзу».

П – Пропаганда Оскільки через 80 років після закінчення Другої світової війни російський народ знову бореться проти фашизму, але уявного, завдання агентства не змінилися – це пропаганда, яка повинна містити підвищений градус брехні. «Визволитель» має бути п’яний. «Наркомівські 100 грам» перед боєм тепер виглядають саме так: зрежисовані новини та їх «брехлива інтерпретація» інтерпретація.

Менше, ніж за два тижні до «затримання Мохненка», 8 квітня 2022 року о 10.30 ранку російські війська обстріляли залізничний вокзал Краматорська. 52 особи загинули, близько ста отримали поранення. За даними українських ЗМІ перші повідомлення про обстріл з’явилися через лічені хвилини після 10.30, але о 10:25 видання «РІА Новини» вже опублікувало у твіттері через сервіс для постінгу відкладених твітів новину про обстріл Краматорська, але армією України. В черговий раз проявився злочинний тандем російських пропагандистів та російської армії у справі денацифікації України.

Вокзал Краматорська після ракетного удару, квітень 2022 року.

Н – наміри та обґрунтування власних військових злочинів Ще раніше, 3 квітня на сайті «РІА Новини» була запланована до опублікування стаття російського політтехнолога Тимофія Сергєйцева «Що Росія має зробити з Україною». З його статті, якби вона не була видалена з сайту через військові невдачі «руzzкого мира», ми повинні були дізнатися про долю, яку готували «визволителі» як «майбутньому затриманому Мохненко», так і будь-якому українцю за його національну ідентичність. Ми дізналися про це, коли побачили кошмар Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки тощо. Побачили як теорія втілилася у практику. «Однак, крім верхівки, винна і значна частина народної маси, яка є пасивними нацистами, посібниками нацизму. Вони підтримували нацистську владу і потурали їй. Справедливе покарання цієї частини населення можливе лише як несення неминучих тягот справедливої війни проти нацистської системи, що ведеться по можливості дбайливо та обережно щодо цивільних осіб.

Подальша денацифікація цієї маси населення полягає у перевихованні, яке досягається ідеологічними репресіями (придушенням) нацистських установок та жорсткою цензурою: не тільки в політичній сфері, але обов’язково також у сфері культури та освіти» тощо. За їхньою логікою в Україні не повинно залишитися жодного українця.

Посилання: http://web.archive.org/web/20220403060102/https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html

Георгій Кебурія прощається зі своєю дружиною Маєю та з дітьми на вокзалі в Одесі, автор: Salwan Georges.

Р- Руzzкий мир Можливо ще 24 лютого на сайті «РІА Новини» у таймінг було поставлено статтю постійного оглядача агентства Петра Акопова «Наступ Росії та нового світу». О 8:00 ранку 26 лютого читачі мали б дізнатися про успішно проведену спецоперацію та настання, ні багато ні мало, нової епохи. Але 26 лютого статтю видалили.

«Новий світ народжується на наших очах. Військова операція Росії в Україні відкрила нову епоху ‒ причому одразу у трьох вимірах. Росія відновлює свою єдність ‒ трагедія 1991 року, цієї страшної катастрофи нашої історії, її неприродний вивих, подолані. Так, великою ціною, так, через трагічні події фактично громадянської війни, бо зараз поки що стріляють один в одного брати, розділені приналежністю до російської та української армії, але України як анти-Росії більше не буде. Росія відновлює свою історичну повноту, збираючи російський світ, російський народ разом – у всій його сукупності великоросів, білорусів та малоросів. Якби ми відмовилися від цього, дозволили б тимчасовому поділу закріпитися на віки, то не тільки зрадили б пам’ять предків, а й були б прокляті нашими нащадками — через те, що припустилися розпаду Російської землі» тощо.

24 лютого в Україну вторгся «руzzкий мир», маючи наказ не лише знищувати військового супротивника на полі бою, а й убивати і мирне населення, якому було відмовлено у статусі «мирне», як посібникам вигаданого пропагандою «українського націоналізму». Але українська армія суттєво пригальмувала ходу «нової епохи»: тільки за перші дві доби війни армія РФ втратила вбитими близько 3 тис. солдатів, близько 100 танків та 16 літаків. На даний момент ЗСУ знищило 22 тисячі особового складу супротивника, 180 літаків та близько 900 танків. Цілком можливо, що зусиллями ЗСУ у новій епосі не буде більше жодного «руzzкого мира» з його пропагандистськими агенціями, «Іскандерами» та божевільними імперськими амбіціями. А буде вільна та квітуча Україна!

Посилання: https://web.archive.org/web/20220226051154/https:/ria