Студенти Християнської Відкритої Академії беруть участь в акціях проти війни за кордоном

9 березня 2022 р. \ оновлено 22 лютого

Наші студенти з Християнської відкритої академії (ХВА), що проживають за кордоном, організовують чи беруть участь в акціях на підтримку України біля своїх урядових будівель. У неділю вони організували молитовний мітинг в Любліні та акцію у м. Вестфілд штат Массачусетс і Фініксі.

«Ми вдячні США за ту допомогу, яку вони вже надали Україні. Але ми закликаємо уряд ввести в Україну війська НАТО, закликаємо всіх західних партнерів об’єднати зусилля, аби зруйнувати імперію (зла)», – сказав в інтерв’ю місцевому телеканалу студент ХВА Олег Хмуринський.

Окрім цього українська діаспора Великобританії зібрала майже $1 мільйон на підтримку України. Ось як описує ситуацію у Великій Британії член команди ХВА та служіння «Східноєвропейська Реформація» Ярослав Зозуля:

«Британці дуже симпатизують нам і хочуть допомогти! У неділю зранку по усіх британських радіо грали гімн України. Також у Лондоні відбувся великий мітинг на Трафальгарській площі. Також в нашій церкві молились за Україну. Сусідка старенька каже, що витягнула атлас і довго вивчала історію України. Я впевнений – те, що ворог задумав нам на зло, Бог неодмінно використає нам на добро!»

Ми переконані, що Москву треба змусити здатися. Та змусити здатися не тільки силою зброї, а й пекельними санкціями. Але щоб уряди ввели якнайбільші санкції, нам треба створювати тиск.

Ми також впевнені, Москва здасться швидше, ніж нам здається!

На фото: студенти ХВА на мітингу у Вестфілді штат Массачусетс.

Фото з протестів в Лондоні студента ХВА: Ярослава Зозулі.