Американський професор заявив, що педофілія є сексуальною орієнтацією

20 листопада 2021 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Трансгендерна професор університету Вісконсину «Олд Домініон» стала фігурантом скандалу з виправдовуванням педофілії. Аллін Волкер (жінка, яка вважає себе квір-чоловіком) викладає соціологію та кримінальне право. Нещодавно вона дала інтерв’ю для Фонду «Простасія», в якому виголосила низку тверджень на захист педофілів.

Професор розділяє бажання мати сексуальні відносини з дітьми та злочин. Вона стверджує, що сексуальний потяг до дітей є лише однією з форм сексуальної орієнтації і не повинен переслідуватися законом чи засуджуватися суспільством.

Волкер закликала називати тих, хто бажає вступати в сексуальний зв’язок з дітьми, «MAP» або «люди, яких приваблюють неповнолітні», замінивши їх традиційне визначення — педофіли. На думку професора, термін «педофіл» дискредитує людину, а бажання сексу з дітьми не повинно вважатися аморальним і прирівнюватися до здійсненого злочину проти дітей.

«Багато людей, коли чують термін «педофіл», то автоматично припускають, що це характеристика сексуального злочинця. Ця неправда може призвести до багатьох помилкових уявлень про потяг до неповнолітніх», — сказала Волкер для Простасії.

Професор також є автором книги під назвою «Довга темна тінь: неповнолітні люди та їх прагнення до гідності», в якій приділяє особливу увагу так званому «праву на сексуальність» дітей. Розбещення неповнолітніх Волкер називає секс-позитивністю та стверджує, що перешкоджання вираженню сексуальності дітей є проявом насилля. Хоча вона наголосила на неприпустимості сексуального насилля над дітьми, проте «добровільні» сексуальні практики неповнолітніх насиллям не вважає.

Інтерв’ю з трансгендерним професором швидко стало вірусним і викликало обурення серед студентів університету та їх батьків. Вони підписували петиції з вимогами звільнити захисника педофілії та не допускати її до роботи з дітьми й підлітками. Після скандальних заяв професора керівництво університету відправило його в адміністративну відпустку. Президент університету Брайан О. Хемфілл швидко відреагував на скандал: «Я хочу якнайрішуче заявити, що сексуальне насильство над дітьми є морально неправильним і не має місця в нашому суспільстві».

Відсторонення професора викликало невдоволення в середовищі ЛГБТ-спільноти, Фонду прав людини в освіті та деяких викладачів, які вважають виправдання педофілії допустимим в контексті академічної свободи.

Той факт, що сьогодні вже лунають публічні заяви на захист педофілії, є закономірним і очікуваним. З року в рік руйнуються дедалі більше сексуальних табу. Поведінка, яка ще кілька десятиліть вважалася непристойною, сьогодні визначається нормою си навіть бажаними діями. (наприклад, ранній початок сексуального життя чи популяризація неприродних практик).

Скандал із професором, яка заступається за педофілів, є прикладом дії вікна Овертона, тобто поступової нормалізації ідей та практик, які раніше вважалися неприпустимими. Хоча скандальну професорку відсторонено, проте наявні сьогодні тенденції свідчать про очікування появи нових і нових захисників педофілії та інших відхилень.