logo

В США батьки обурені курсом, де діти грають ролі гомосексуалістів

25 вересня 2021 р. \ оновлено 22 лютого

В місті Річфілд (Міннесота, США) батьки учнів звернулися із скаргою до ради місцевого шкільного округу щодо експериментальної програми, яка передбачає рольові ігри з експериментами із сексуальною орієнтацією і залученням дітей до ролей гомосексуалістів і трансгендерів.

У понеділок, 20 вересня, члени шкільної ради виступили з пропозицією відмовитися від програми «3Rs», яка розшифровується як «права, повага, відповідальність», і була представлена організацією Advocates for Youth (захист молоді), яка афільована із мережею абортаріїв «Планованого батьківства». Цей курс викликав резонанс і обурення в батьків, адже включала елементи пропаганди і гомосексуалізації дітей.

Для учнів середніх і старших класів передбачалося поглиблення курсу із розігруванням конкретних прикладів гомосексуальної поведінки (в тому числі прикладів про шкільне життя). На одному з уроків дітей просять взяти роль чоловіка на ім’я «Морган», який є «дуже активним» учасником шкільного ЛГБТ-клубу. Іншій дитині дають роль «Теренса» — учня, який хоче мати сексуальні стосунки з «Морганом», але публічно не визнає себе геєм, а завданням є «правильне» зізнання в своїх бажаннях. Ще один розділ програми націлений на вивчення особливостей анального сексу, що, на думку авторів, є профілактикою ІПСШ і ВІЛ.

Теоретично курс «3Rs» мав навчити дітей і підлітків, як вирішувати щоденні завдання, згідно з їх віком і розкривати широке коло тем, включно із саморозвитком, стосунками в сім’ї, навчанням і розвитком, дружбою та зміцненням здоров’я. Однак практична реалізація виявилася суцільною пропагандою і способом сексуалізації дітей. Навіть методичні матеріали до курсу містять конкретні поради, як виховувати толерантність, уникати «гомофобних коментарів від учнів щодо анального сексу» і сприяти позитивному ставленню дітей до гомосексуальних практик.

Скандальні уроки з відвертими з відвертими рольовими іграми в геїв, лесбійок чи трансгендерів з початку навчального року викликали обурення батьків. Активісти виступили проти програми сексуального характеру, яка, як виявилося, вже кілька років реалізується у десятках навчальних закладів штату.

Участь «Планованого батьківства» в розробці і схваленні програми не випадкова. Організація з чіткою антисімейною політикою спонсорує десятки ЛГБТ-проектів (включно з освітніми). Інтеграція цих ідей в шкільні програми є проблемою і для України. Цього року Кабмін затвердив оновлену стратегію у сфері прав людини на 2021—2023 роки, яка містить неоднозначні освітні ініціативи. Також не варто забувати, що програми, націлені на просвіту і права людини, уже часто фінансуються іноземними урядами й організаціями, які використовуються абсолютно ліві наративи щодо сімейної політики й індивідуальних свобод.