В США ЛГБТ-суддя звинувачений в педофілії

22 березня 2021 р. \ оновлено 22 лютого

В США розгорівся скандал довкола одного з керівників ЛГБТ-організацій в Мілуокі, який з 2020 року працював місцевим суддею. 16 березня 38-річний Бретт Блумм був заарештований і звинувачений у семи злочинах, пов’язаних із зберіганням дитячої порнографії.

За повідомленням журналу Milwaukee Journal Sentinel, суддя проходить по справі щодо завантаження 27 відео та фотографій із зображенням сексуального насильства над дітьми (зазначається, що всі вони були гомосексуального характеру). Зважаючи на цілий комплекс звинувачень, Блумма можуть засудити на 21 рік позбавлення волі.

Наразі він перебуває у шлюбі з іншим чоловіком, який має двох дітей. Чоловік є відомою фігурою в правозахисному середовищі, а також як активіст місцевих Drag Queen шоу (заходи за участі чоловіків, перевдягнених у жінок). До обрання суддею минулого року Блумм був колишнім президентом Фонду «Крем-Сіті» — організації захисту ЛГБТ у Вісконсині.

Drag Queen Story Time (буквально час історій від перевдягнених королев) — це скандальна практика публічних читань трансвеститами книг для дітей дошкільного чи молодшого шкільного віку. Ці заходи організовує однойменна організація, до керівництва місцевого відділу якої раніше входив Бретт Блумм. Її мета полягає в нормалізації і популяризації трансгендерних і бунтівних образів («діти можуть бачити людей, які кидають виклик жорстким гендерним обмеженням»).

Згадані вище ЛГБТ-організації намагалися заперечити свої зв’язки з Блуммом: коли стало відомо про результати обшуку, всі дані про його роботу в фонді і DQST були видалені з сайтів організацій. Однак вилучення інформації з сайту не змінює факту участі педофіла в керівництві ЛГБТ-організаціями.

Учасники Drag Queen читань нерідко потрапляють в сексуальні скандали, пов’язані з дітьми. 18 березня Foxnews повідомили про викриття педофіла в лавах Drag Queen організації цього разу вже в Техасі. 32-річний трансвестит Альберто Гарза брав участь в читаннях казок дітям у державній бібліотеці Х’юстона.

Сам цей факт вже є приводом для скандалу, але правда виявилася ще більш приголомшливою: згідно з даними Департаменту громадської безпеки, Гарза був засуджений за сексуальний злочин проти 8-річної дитини у 2009 році. Ці дані оприлюднила просімейна організація MassResistance, яка докорила бібліотеці за допуск педофіла до дітей. Керівництво бібліотеки вибачилося перед батьками та запевнило, що цей трансвестит більше не братиме участі в публічних читаннях для дітей.

Ці та подібні до них історії викривають жахливі факти злочинів людей, що беруть участь у “правозахисній діяльності”. Випадково чи ні, але звинувачення в педофілії нерідко супроводжують саме тих активістів, чия діяльність пов’язана із захистом розширення «нормальності» різних сексуальних девіацій.