В Одесі прихильники сімейних цінностей провели просімейну ходу та не допустили ЛГБТ-акцію

31 серпня 2020 р. \ оновлено 22 лютого
Зображення: Традиція і Порядок.

Вчора, 30 серпня, в Одесі було гаряче і не лише через серпневу спеку. На цю неділю в центрі міста планувалися дві протилежні акції: марш на підтримку сімейних цінностей та ЛГБТ-захід «Крокуємо разом! Все буде Прайд!»

Хода за сімейні цінності стартувала від Соборної площі. На акцію прийшли християни різних конфесій, представники консервативних патріотичних організацій (здебільшого “Традиції і Порядку”), військові капелани і просто небайдужі громадяни, які висловили свою незгоду із просуванням в Україні інтересів ЛГБТ-спільноти. Учасники акції тримали в руках банери з написами «Зупинимо ЛГБТ-пропаганду», «Існує тільки дві статі», «Є сім’я — є Україна», «Українська родина — батько, мати, дитина», «Пропаганда гомосексуалізму є загрозою національній безпеці».

Вулична акція сексменшин спочатку планувалася на 10 годину ранку, проте з невідомих причин була перенесена на 15:00. Пообіді представники консервативних організацій та просто християнської громадськості зібралися на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Рішельє та рушили до Думської площі, куди була перенесена ЛГБТ-акція.

Захід «Одеса Прайду» навіть не розпочався, бо учасників запланованого мітингу від початку розділили представники консервативних організацій, забрали та порвали значну частину ЛГБТ-символіки. Поліція вступилася за учасників ЛГБТ-акції. Наразі відомо про 16 затриманих противників «Одеса Прайду».

Частину прихильників сексменшин поліція оточила потрійним кордоном, але в таких умовах проводити свій захід вони не змогли, а тому лише стояли на місці та вигукували гасла, а потім були евакуйовані з площі поліцією. Їх «Ланцюг на підтримку прав ЛГБТ» утворити не вдалося, а тому акція була де-факто зірвана.

«Одеса Прайд» — це перша спроба організувати публічну вуличну ЛГБТ-акцію в 2020 році, проте невдала. Найбільш масштабну акцію за участі сексменшин та їх прихильників («Київ Прайд») організатори скасували ще в березні через пандемію. Раніше запланований на 13 вересня марш «Харків Прайду» теж скасовано, натомість пропонується зробити автопробіг.

Цього року через пандемію коронавірусу було скасовано чи переформатовано дуже багато як добрих, так і шкідливих заходів. Однак в Одесі ніхто акції не скасовував і за підсумками 30 серпня можна сміливо констатувати фактичну перевагу прихильників сімейних цінностей.

Джерела: https://www.5.ua/regiony/kordon-politsii-iaitsia-pertsevi-balonchyky-chym-zavershylasia-aktsiia-lhbt-spilnoty-v-odesi-222819.html https://odesa.depo.ua/ukr/odesa/v-odesi-v-shchilnomu-otochenni-politsii-rozpochalasya-aktsiya-na-pidtrimku-lgbt-spilnoti-202008301208621