ҐЕНДЕРНА ПРОПАГАНДА ВЖЕ ДАЄ ГІРКІ ПЛОДИ

14 лютого 2020 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Пропагандисти ґендерно-нейтрального виховання так часто говорять про буцімто позитивні наслідки такої “рівності”. Їх аргументи ми всі чули: широкі можливості, рівність, свобода бути ким хочеш і так далі… Але що ми отримуємо насправді?

Наївно було б сподіватися, що життя дітей і підлітків залишиться без змін, а ґендерна ідеологія лише дасть ширші можливості. Результати такого виховання можна проаналізувати вже сьогодні. Як і очікувалося, вони невтішні.

Якнайкраще демонструє це держава, де “ґендерні стереотипи” зведені до мінімуму. У новому звіті Комітету з питань охорони здоров’я та добробуту Швеції, який відображає динаміку зростання гендерної дисфорії, вказано, що за останні 10 років частота її поширення зросла на 1500% у підлітків від 13 до 17 років. Це означає, що в 15 разів почастішали випадки невизначеності своєї ідентичності. Тобто діти все частіше не відчувають себе відповідно до власної статі. Серед молоді більш старшого віку ця тенденція теж зростає. В період від 2008 до 2018 року виявлення ґендерної дисфорії у чоловіків у віці 18-24 роки зросло на 600%.

Результати дослідження вказують ще на кілька цікавих і тривожних фактів. Аутизм, самопошкодження та спроби самогубства також стали більш поширеними, а люди з діагнозом гендерна дисфорія мають більший ризик померти від самогубства.

Такі висновки не можуть не викликати занепокоєння і залишитися без уваги. Вже тисячі підлітків постраждали від пропаганди існування “ґендерного спектру” та “різноманітності ідентичностей”. Повернути це до початкового стану буде дуже важко, а, враховуючи законодавство Швеції в сфері ідентичності, практично неможливо. Але ще більше непокоїть швидкість динаміки цих змін. Якщо зростання випадків ґендерної дисфорії зросло на 1500% лише за 10 років, то що чекати в майбутньому?

Експерименти над людською ідентичністю, які свідомо чи несвідомо проводить лівий уряд Швеції, мають занепокоїти кожного, кому не байдуже наше майбутнє і доля наступних поколінь. Нав’язування ідеї, що “ти можеш бути ким завгодно” – це не втілення свободи, але пряма дезорієнтація підлітків і молоді на початку їх життєвого шляху. Наслідки цього вже шокують, проте далі може бути ще гірше: державна політика, що підтримує ці ідеї, фактично стимулює і антропологічну революцію, коли поняття двох статей, їх фізичних і психологічних ознак буде зведене нанівець.

На жаль, ці проблеми не оминуть Україну. Коли міністр освіти заявляє про необхідність “ґендерно-нейтрального виховання”, то слід пам’ятати: шведські результати можуть повторитися і в нас. На щастя в українців є можливість спостерігати й робити висновки досвіду інших країн, та чи будуть ці висновки зроблені?

Поряд з цим стоїть ще один виклик – ігнорування більшістю медіа фактів, що представляють мейнстрімні ідеологій в невигідному світлі. Саме тому християнам не можна мовчати про будь-яку дію, яка нормалізує чи поширює ідею “вибору ідентичності”.