logo

ДУХОВНА ІНІЦІАТИВА «ВОГНЯНИЙ РУБІЖ»

12 травня 2024 р. \ оновлено 12 травня

Християнська Служба Порятунку в рамках міжконфесійної ініціативи «Християни для України» звертається до всіх українських християн із закликом доєднатися до спільної духовної битви за Україну у цей вирішальний момент російсько-української війни.

Вже третій рік поспіль триває повномасштабне вторгнення рашистських окупантів на українську землю. Позаду уже багато боїв, руйнувань і втрат.

Однак, саме у наступні кілька місяців нас очікують битви, які значною мірою визначать остаточний результат російсько-української війни – це стверджують численні українські та іноземні політики, генерали і військові експерти, це підтверджують командири безпосередньо з полів боїв.

Україна має вистояти до осені, щоб вижити і згодом перемогти. Вистояти і на фронті фізичному, і на фронті духовному.

Доки наша фізична «армія Ісуса Навина» триматиме оборонні рубежі на численних полях битв Сходу і Півдня країни, Христова Церква України має стати колективним «Мойсеєм, Хуром та Аароном», який, як і колись у битві між ізраїльтянами та амаликитянами, виконає свою частину бойової роботи у духовному світі (Вихід 17: 8-15). І згодом, святкуючи даровану Господом Перемогу над екзистенційним ворогом, ми віддамо Богу шану і славу та проголосимо: «Господь – мій Прапор!» 

З ОГЛЯДУ НА СКАЗАНЕ ВИЩЕ, МИ  ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ ХРИСТИЯН ДОЄДНАТИСЯ ДО ДУХОВНОЇ ІНІЦІАТИВИ «ВОГНЯНИЙ РУБІЖ», ЯКА ТРИВАТИМЕ ПРОТЯГОМ ЧОТИРЬОХ МІСЯЦІВ  

Яке ж конкретне завдання ми покликані виконати в процесі зазначеної молитовної ініціативи?

Для відповіді на це запитання розглянемо біблійний епізод із життя і боротьби єврейського народу, який розпочав свій шлях до свободи і гідності Божого народу.

ВИХІД 14

10 Коли фараон наблизився, Ізраїльтяни підвели свої очі і побачили позаду себе єгиптян, які наближалися. Вони дуже налякалися. І заголосили Ізраїльські нащадки до ГОСПОДА.

11 Вони дорікали Мойсеєві: Хіба не було гробниць у Єгипті, що ти вивів нас погубити в пустелі? Що це ти з нами зробив, вивівши з Єгипту?

12 Хіба в Єгипті ми тобі не говорили такі слова: Залиши нас, щоб ми служили єгиптянам? Адже краще нам працювати на єгиптян, аніж помирати в пустелі.

13  Але Мойсей сказав народові: Не бійтеся! Стійте і побачите спасіння від ГОСПОДА, яке Він учинить вам сьогодні. Тому що єгиптян, яких бачите сьогодні, більше не побачите повік!

14 ГОСПОДЬ воюватиме за вас, а ви залишайтеся спокійними.

19 Після цього Божий ангел, який ішов попереду Ізраїльського табору, обернувся і перейшов у їхній тил. Перемістився і хмарний стовп, що йшов перед ними, і став позаду них.

20 Таким чином він опинився між табором єгиптян і табором Ізраїлю. Був він хмарою та мороком для одних, і освітлював ніч для інших. Тож протягом усієї ночі табори не наблизилися один до одного.

21  Мойсей простягнув руку в бік моря, і протягом усієї ночі ГОСПОДЬ сильним південним вітром гнав море, зробивши його суходолом, оскільки вода розступилася.

Україна, як колись Ізраїль, після сотень років неволі врешті розпочала свій тернистий шлях до Свободи, по краплинах вичавлюючи із себе поставу раба. Але ворог на чолі з новоявленим «фараоном» не змирився з цим і прагне знищити нас силою зброї. Віримо, що вже близько той момент, коли Господь прокладе шлях по дну Моря – шлях порятунку для нас і шлях загибелі для наших ворогів.

Потім нас очікує Пустеля, в якій у муках та випробуваннях народиться нова українська Нація – нація священиків, місіонерів і воїнів. Далі – завоювання  Землі Обітованої, де у житті нашого народу царюватиме Сам Господь…

Це все обов’язково буде потім. А поки що ми стоїмо на морському березі, де попереду - монолітні води, а позаду - рашистська орда. Як і тоді, доки меншість готова боротися і помирати за свободу свого народу, більшість нарікає, ухиляється та страшиться, здавалося б, неминучої загибелі і навіть ладна знову повернутися в рабство.

Однак, наш Шлях уже визначений Господом. Нам просто потрібно протриматися цю Ніч, нам просто потрібно вистояти до Світанку.

Отож, хай постане між нашим табором і ворожими колісницями духовний Вогняний Стовп-Рубіж, який окупанти не зможуть подолати, який буде для них хмарою і мороком, який розділить нас до моменту, поки Божий Вітер не утворить прохід по морському дну…

Воістину цей рік стане для нас доленосним. І не лише для нас…

Нам сьогодні, як ніколи раніше, потрібне Чудо.

Бог обов’язково дарує його нам, якщо у духовному проломі за свою країну і народ стане достатня кількість праведників… 

КОЛИ РОЗПОЧИНАЄМО?

У ДЕНЬ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ – 19 ТРАВНЯ!

ХАЙ ВОГОНЬ СВЯТОГО ДУХА СТАНЕ ОСНОВОЮ ДЛЯ СПОРУДЖЕННЯ НАШОГО ВОГНЯНОГО РУБЕЖУ!

СКАЗАНО: «Я ПРИЙШОВ ВОГОНЬ КИНУТИ НА ЗЕМЛЮ; І ЯК ЖЕ Я ПРАГНУ, ЩОБ ВІН УЖЕ РОЗГОРІВСЯ» (ЛУКИ 12:49)

СКІЛЬКИ СТОЯТИМЕМО? ЧОТИРИ МІСЯЦІ!

ЦЕ І Є ТА НІЧ, ЩО СКЛАДАЄ ТРЕТИНУ РОКУ-ДОБИ, ПРОТЯГОМ ЯКОЇ НАШ ВОГНЯНИЙ РУБІЖ МАЄ СТРИМАТИ ВОРОГА ТА НЕ ДАТИ ЙОМУ ПОГЛИНУТИ НАРОД, ПОКЛИКАНИЙ ДО СВОБОДИ

 Вже зараз ми можемо високо підняти прапор молитви і стати в ряди молитовних воїнів.

Важливо! активізувати всі напрямки і інструменти молитов, молитовних служінь, церковних зібрань, де акцентувати молитовні зусилля навколо фронтових подій.

Важливо! вийти єдиним фронтом проти злих намірів ворога, для чого проводити міжконфесійні молитовні служіння, молитви на площах ваших міст, об’єднуватися в молитовні ланцюжки, які могли б оперативно реагувати на події і 24 години на добу покривати молитвою клопотанням всі сфери боротьби на фізичному фронті.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ:

Молитовні наміри та анонси подій в рамках Вогняного Рубежу публікуватимуться на партнерських сторінках у Фейсбуці, зокрема,  “Християни для України” та “Християнської Служби Порятунку”, а також у відповідних групах у месенджерах.

Крім цього, для забезпечення кращої координації та зворотного зв’язку пропонуємо представникам молитовних груп і церковних спільнот, які на регулярній основі долучатимуться до заходів в рамках Вогняного Рубежу, зголоситися через направлення відповідного текстового повідомлення за номером у Телеграмі:

0955547184 Ганна Зеленьова – для представників протестантських спільнот;

0967737335 Тетяна Щаслива – для представників римсько-католицьких, греко-католицьких і православних спільнот.

Також інформуємо, що кожного місяця протягом періоду проведення Вогняного Рубежу у Києві відбуватиметься Міжконфесійна молитва з прямою трансляцією в Ютубі – відповідний анонс та посилання на трансляцію будуть завчасно оприлюднюватися у вказаному вище порядку.