Вітаємо з Днем батька!

18 червня 2023 р. \ оновлено 22 лютого

Це особливе свято, коли ми вшановуємо і віддаємо подяку нашим татусям. Хоча воно не має прямого біблійного коріння, у Слові Божому знаходимо безліч прикладів, як Господь показує важливість батьківства. Він закликає шанувати і поважати батьків, як це написано в Десяти заповідях: «Шануй батька свого й матір свою — це перше заповідь з обітницею, щоб добре тобі було й тривалий ти жив на землі».

Батьківство — благословення, яке Бог дає, щоб навчитися любити, піклуватися та виховувати дітей. Батьки є першими духовними наставниками і вони мають велику відповідальність перед Богом за виховання своїх дітей.

Батько є головою сім’ї. Він лідер і на ньому відповідальність за безпеку, добробут і майбутнє родини. У тяжкий воєнний час тисячі чоловіків пішли захищати свою країну і своїх дітей. Вони щоденно стикаються з небезпекою і труднощами, проте продовжують боротися, не лише за своїх дітей, але й за дітей усієї України.

Але для багатьох День батька — болюча згадка. Протягом останнього року занадто багато дітей мали поховати свого тата. Це свято може бути болючим нагадуванням втрати, проте і для них є надія.

Навіть якщо хтось втратив батька, або ніколи його не знав, кожен може отримати втіху і підтримку від небесного Отця. Шотландський біблеїст Фредерік Файві Брюс назвав Бога архетиповим Батьком, адже «все інше батьківство є більш-менш недосконалою копією Його досконалого батьківства». Він полюбив всіх людей і зробив нас своїми дочками й синами. Божа любов всеосяжна і Небесний Отець завжди поруч!