20 березня 1727 року закінчилося земне життя сера Ісаака Ньютона

20 березня 2017 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

20 березня 1727 року закінчилося земне життя сера Ісаака Ньютона, відомого першовідкривача закону гравітації, який за свої наукові досягнення був удостоєний англійською королевою Анною лицарської нагороди.

Як Президент Королівського наукового товариства протягом чверті століття, він визначав напрями розвитку англійської науки, яка для нього завжди була пов’язана з пошуком сенсу й істини. Будучи віруючим англіканської церкви, він протягом усього життя шукав відповіді на духовні питання і написав ряд книг на богословські теми.

Ніщо не заважало йому поєднувати свою віру з науковими дослідженнями, якщо не сказати, що останні він завжди ґрунтував на правді Божого творіння і істинності Божественного Писання.

Недарма в його некролозі було відзначено: “…Старанний, проникливий і вірний тлумач природи, старовини і Святого Письма, він прославив у своєму вченні Всемогутнього Творця. Євангельську простоту він довів своїм життям. Нехай смертні радіють, що серед них жила така окраса людського роду”. #r500ua #календарРеформації