1 жовтня 1961 року християнська компанія CBN вперше вийшла в ефір

1 жовтня 2018 р. \ оновлено 22 лютого

1 жовтня 1961 року християнська компанія CBN вперше вийшла в ефір. Мережа Christian Broadcasting Network була заснована 11 січня 1960 року і стала першою у своєму штаті і взагалі в країні, поступово розширюючи години трансляції та виходячи на міжнародний ринок.

Про історію створення CBN у своїй автобіографії «Проголошуйте це з дахів» («Shout It From The Housetops») розповідає її директор і засновник Пет Робертсон. Оскільки Робертсон відмовився приймати комерційну рекламу, компанія повинна була шукати інші можливості для існування та розвитку. Так виникла ідея з телемарафоном, який дасть початок відомій програмі «Клуб 700» («The 700 Club»). На сьогоднішній день ця програма є однією з найдовших за періодом свого існування, адже безперервно транслюється з 1966 року.

Сьогодні телерадіокомпанія CBN є чи не найбільшим християнським мовником у світі, транслюючи свої програми у 140 країнах світу 41 мовою. На території колишніх радянських країн діє Асоціація «Еммануїл», яка є частиною міжнародної діяльності CBN на цій території. Регіональний центр у Києві створює оригінальні телепрограми, займається поширенням гуманітарної допомоги, а також координує інноваційні служіння і навчальні програми для християн.