17 вересня 2017 року вперше Україна відзначила загальнонаціональне Свято Подяки

17 вересня 2018 р. \ оновлено 22 лютого

17 вересня 2017 року вперше Україна відзначила загальнонаціональне Свято Подяки на Хрещатику.

Представники різних християнських конфесій спільно молилися на центральній вулиці країни, дякуючи Богові за свободу, яку Він дарував Україні і за кожне Його благословення. Різноманітні активності на майданчиках для сімей, для дітей і дорослих супроводжувалися музичними виступами відомих співаків і симфонічного оркестру.

Кульмінацією свята став благодійний виступ Ніка Вуйчича, життя і служіння якого є прямим свідченням дії Божої. Народившись без рук і ніг, Нік зрозумів своє покликання в житті і, зберігши подяку Богові, став символом надії і віри для багатьох людей по всьому світу. Свято Подяки 2017 року було особливим ще й через святкування 500-річного ювілею Реформації, нагадуючи всім про біблійне оновлення церкви і суспільства, яке відбулося після рішучого виступу Мартіна Лютера зі своїми знаменитими 95 тезами проти індульгенцій.

Свято дійсно стало загальнонаціональним, об’єднуючи народ по всій країні. Тільки в Києві на Майдані зібралися десятки тисяч людей! Цього року загальнонаціональне Свято Подяки відбудеться 23 вересня на тому ж Хрещатику. Також подібні заходи відбулися і ще відбудуться у різних містах по всій Україні. #християнство_в_історії