1 липня 1899 року була заснована організація «Гедеони», яка за час своєї діяльності поширила понад 2 млрд. «Нових Заповітів» найрізноманітнішими мовами світу.
«Гедеонові брати» особисто свідчать людям і поширюють біблійне слово серед поліції, пожежних, медиків, солдат, в’язнів тюрем і студентів. Вони забезпечують Словом Божим готелі і лікарні, притулки і в’язниці.
Ідея створення цієї однієї з найстаріших асоціацій, яка об’єднала людей бізнесу, професіоналів і євангелістів, народилася восени 1898 року під час зустрічі Джона Ніколсона і Семюеля Хілла. Під час спільної молитви, Господь відкрив їм бажання створити таку асоціацію. Для її заснування вони вирішили скликати всіх зацікавлених 1 липня 1899 року в місті Жейнсвіл штату Вісконсін (США). На цю зустріч до двох ініціаторів приєднався Вілл Найтс і вони створили організацію, президентом якої став С. Хілл, віце-президентом – Найтс, а Ніколсон взяв обов’язки скарбника і секретаря.
Під час чергової спільної молитви про назву організації Вілл Найтс отримав відкриття: «Ми повинні називатися Гедеонами» по Книзі Суддів 6 і 7 розділів. Одним з перших напрямків діяльності організації стало забезпечення кожного номера американських готелів Біблією.
У 1908 році організація зуміла отримати широку підтримку церков, які також були зацікавлені в поширенні Слова Божого. Ось уже протягом більше ста років «Гедеони» продовжують виконувати свою місію.
Сьогодні налічується більше 270 тис. «Гедеонових братів» у більш ніж 200 країнах світу. Вони роздають дві Біблії кожну секунду і більше мільйона Біблій і Нових Заповітів поширюється ними протягом всього чотирьох днів.
В Україні, згідно з даними організації, «Гедеонами» було розповсюджено понад 39 мільйонів Нових Заповітів. Тут це служіння було засноване у 1989 році, якраз тоді було зроблене українське видання Нового Заповіту до 1000-ліття хрещення Русі. Сьогодні в Україні налічується понад 1,5 тисячі представників організації, які поширюють Боже Слово в лікарнях, готелях, учбових закладах, а іноді й просто на вулицях міст. У нашій країні сьогодні складно знайти будинок, до якого ніколи не потрапляв «гедеонівський» Новий Заповіт.
Також для прикладу, у 2017 році до 500-річчя білоруської Біблії Франциска Скорини «Гедеонові брати» вперше надрукували 30 тис. білоруських «Нових Заповітів», що стало найбільшим білоруськомовним виданням біблійного слова в історії цієї країни.