26 червня 1932 року Френсіс Шейфер, відомий апологет ХХ століття, зустрів свою майбутню дружину та найближчу соратницю Едіт. Вони познайомилися під час молодіжної зустрічі, де один прибічник ідеї унітаризму читав лекцію на тему «Звідки я знаю, що Ісус не Син Бога, і зідки я знаю, що Біблія не Слово Боже». Після цієї лекції саме Френсіс та Едіт вступили у дискусію з оратором, захищаючи християнську віру. Так вони і помітили один одного. То був вечір їхнього знайомства, після якого почалася історія їхнього кохання.
Незважаючи на те, що вони походили з геть різних сімей, Бог об’єднав їхні життя, які у результаті принесли величезний плід у служінні по всьому світу. Едіт була гідною підтримкою для свого чоловіка, супроводжуючи його у багатьох поїздках та пишучи разом з ним книги. Про цікаву історію цього подружжя можна прочитати у книзі Вільяма Петерсена «25 удивительных браков» (рос.).
Френсіс Шейфер за своє успішне служіння в середовищі освічених людей отримав епітет «місіонера серед інтелектуалів». У 1955 році вони заснували співтовариство для інтелектуалів «Лябрі», де багато людей, які втратили життєві орієнтири, змогли повернутися до християнського життя.
Апологет першим кинув виклик авторам гуманістичних маніфестів 1933 і 1973 рр., написавши у відповідь «Християнський маніфест», у якому звернув увагу християн на необхідність цілісного біблійного світогляду, щоб вчасно розуміти процеси, що відбуваються в суспільстві і давати їм християнське тлумачення.
Він ясно показав, що гуманізм призводить до руйнування життя людини і суспільства, до встановлення хиткого «соціологічного» закону і в результаті до панування авторитарної еліти і втрати свободи. У своїх книгах та фільмі «Як же нам тепер жити?!» Френсіс Шейфер показав, що тільки християнські суспільства, які заклали в основу свого життя біблійний закон, змогли досягти балансу між свободою і порядком.
Шейфер написав понад 25 християнських книг, у яких відстоював непохитний авторитет Біблії. Заснована Шейферами спільнота сьогодні має більше десяти філій у різних країнах світу, продовжуючи займатися християнською апологетикою серед інтелектуалів.
На нашому сайті «Християни для України» можна прочитати рецензію на книгу Френсіса Шейфера «Християнський маніфест», а також знайти посилання на електронну версію цієї книги: https://c4u.org.ua/frensis-sheffer-hrystyianskyj-manifest-retsenziia/