logo

27 травня 1948 року помер автор християнських гімнів і служитель церкви Лютер Бріджерс

27 травня 2018 р. \ оновлено 22 лютого

27 травня 1948 року помер відомий американський автор християнських гімнів і служитель церкви Лютер Бріджерс.

Лютер Бріджерс народився у 1884 році у Маргаретсвілі у Північній Кароліні. Він був одинадцятим прямим нащадком Лоуренса Бріджера (1550-1630), ректора церкви Іоанна Богослова у Слімбриджі графства Глостершир у Великій Британії. Батько Лютера також був служителем і проводив служіння пробудження до самої своєї смерті. Лютер часто допомагав батькові і сам був висвячений на служіння у методистській єпископальній церкві.

Лютер Бріджерс був талановитим проповідником і не менш обдарованим співаком і творцем християнських гімнів. Одним з його найбільш відомих пісень є «Він підтримує мій спів» («He Keeps Me Singing» – https://www.youtube.com/watch?v=2gT-f8sDBJI).

У 1911 році в житті Лютера Бріджерса сталася трагедія, коли його дружина і діти згоріли в будинку. Часто йому самому доводилося втішати свою паству у важких життєвих обставинах, і в цей раз тільки сильна віра допомогла йому пережити це нещастя. Він продовжив свою проповідницьку діяльність і в 1914 році був обраний головним євангелістом методистської церкви.

Після Першої світової війни Лютер Бріджерс зробив ряд місіонерських поїздок до Бельгії, Чехословаччини, Польщі та Росії. У 1921 році у своїй Alma Mater у коледжі Асбурі він був обраний почесним доктором богослів’я за його успішну євангельську роботу. Надалі він був пастором декількох методистських церков у штатах Джорджия і Північна Кароліна, закінчивши свій життєвий шлях 27 травня 1948 року в Гейнсвілі. Однак багато його віршів, які покладені на музику відомими музикантами і виконавцями, співаються у християнських церквах і по сьогоднішній день.