2 січня 1921 року вперше по радіо транслювали богослужіння. Це стало можливим завдяки компанії KDKA, яка провела першу релігійну радіотрансляцію з зібрання єпископальної церкви «Голгофа» у Пітсбурзі.
Проведення цієї трансляції мало практичне значення. Рівно два місяці до цього KDKA оголосила, що передаватиме результати місцевих виборів. Це був значний прецедент, незважаючи на те, що лише у небагатьох людей було обладнання для того, щоб насолодитися результатом. Метою трансляції радіопередачі з богослужіння було тестування можливості передачі сигналу на великій відстані від радіостанції.
Паралельно з тим, що це стало поштовхом для розвитку радіо як засобу масової інформації, це також був перший крок до розвитку такого явища як радіо-євангелізм, який і сьогодні залишається актуальним, а в ті часи він взагалі був вражаючим за своїми масштабами: християнських радіо-мовників ставало так багато, що уряду довелося вводити обмеження на кількість релігійних радіостанцій, а 21 вересня 1944 року була утворена формація Національних релігійних мовників.
Сьогодні радіо залишається ефективним способом донесення Євангелії, зокрема у ті місцевості, де діяльність місіонерів та інших релігійних організацій обмежена.
Для довідки: першою людиною, яка теоретизувала існування радіохвиль, був християнський фізик Джеймс Клерк Максвелл. Вивчення ним світла призвело до відкриття електромагнітної теорії, а у 1865 році він довів, що радіохвилі можливі. Вже близько 1885 року Генріх Рудольф Герц виробив та зафіксував радіохвилі.