28 грудня 1882 року народився Артур Еддінгтон, англійський астрофізик, квакер, президент Королівського астрономічного товариства і Міжнародного астрономічного союзу, винахідник теорії «білих карликів», один з основоположників теорії внутрішньої будови зірок. Іменем вченого названо малу планету і кратер на Місяці.
Артур народився в сім’ї віруючих громади квакерів Артура Генрі Еддінгтона і Сари Анни Шаут в англійському містечку Кендал. Батько Артура був керівником школи квакерів і викладав деякий час у коледжі квакерів у Ланкаширі. Хлопець отримав початкову освіту від матері. Після цього, під час навчання в школі, проявив неабиякі здібності і отримав стипендію на навчання в Оуенс-коледжі в Манчестері.
Пізніше Артур навчається у Трініті-коледжі Оксфордського університету і працює професором в Кембриджському університеті. Його приймають членом Королівського астрономічного товариства, а в 1921-1923 рр. він стає його президентом.
У 1930 році він пише есе: «Чому я вірю в Бога: наука і релігія з точки зору вченого» («Why I Believe in God: Science and Religion, as a Scientist Sees It»). Своїми численними відкриттями і науковими роботами Артур Стенлі Еддінгтон назавжди увійшов в історію науки. У 1938 році він був обраний президентом Міжнародного астрономічного союзу, залишаючись на цій посаді до своєї смерті 22 листопада 1944 року.