logo

Росіяни обстріляли поліклініку в Дніпрі

26 травня 2023 р. \ оновлено 22 лютого

Протягом останніх тижнів збільшилася частота і географія російських обстрілів. Цієї ночі росіяни багаторазово обстрілювали Дніпро, а вранці влучили у одну з поліклінік. Майже вся будівля медзакладу зруйнована, але на місці працюють рятувальники, які все ще гасять пожежу та шукають людей під завалами.

Наразі повідомляється про 1 загиблого та 16 поранених, однак жертв може бути й більше. Окрім власне лікарні під час обстрілів були пошкоджені підптриємства, будівля ветклініки та житлові будинки. Також ворог обстріляв Харківську, Херсонську та Київську області.

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак назвав агресорів «виродками і нелюдьми» та повідомив, що «Серед поранених у Дніпрі – двоє дітей. Хлопчики 3 та 6 років. Обоє шпиталізовані. Лікарі оцінюють їхній стан, як середньої тяжкості. Госпіталізовані й 11 дорослих. Двоє – «важкі».

Це далеко не перший випадок, коли росіяни обстрілюють медзаклади. Минулого року вони нищили пологові будинки та Київщині, Запоріжжі. Весь світ облетіли кадри наслідків влучання російської ракети в пологовий будинок у Маріуполі, а загалом під час боїв за місто окупанти знищили понад 80% медичної інфраструктури.

Закликаємо молитися за поранених та зниклих безвісти, а також за Божу охорону над нашими містами!